Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Chelsea vinterjacka storlek 36 - En fin vinterjacka som är använd bara ett par gånger. Pälsen är i ett fint skick och sömmen på den vänstra fickans jacka hår gått av lite annars är den i bra skick. Den är köpt för 4000kr
Vinterjacka - Svart vinterjacka med vinröda/mörk rosa detaljer, köpt hos Engelsons. Använd ca 1 gång. Säljer för att den inte kommer till användning. Damstorlek 38.
Vinterjacka med fakepäls - Denna fina vinterjacka är varm, simpel, midjelång och har guldiga detaljer. Pälsen på huvan är låtsaspäls men fin. Det finns något ynka tecken på användning men i riktigt bra skick!
Everest vinterjacka - Säljer denna vinröda vinterjackan ifrån Stadium, med märket Everest. Inga defekter och den är i väldigt bra skick. Köparen står för frakten.
Snygg vinterjacka - Jättesnygg vinterjacka som är jättevarm och perfekt till vintern!
Vinterjacka  - Jätte bra skick 10/10 hög kvalite prisvärd  Stilig jacka passar med olika klädd stil  Bekväm och varm storlek L men hade också passat i M
Vinterjacks CHELSEA
Vinterjacks CHELSEA  - 89 Vinterjacks CHELSEA  - 90 Vinterjacks CHELSEA  - 91

Vinterjacks CHELSEA

Storlek: 40
Kategori: Jackor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En dun vinterjacka i storlek 40. Ca 4 år gammal, hel och fin.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla