Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Chelsea vinterjacka storlek 36 - En fin vinterjacka som är använd bara ett par gånger. Pälsen är i ett fint skick och sömmen på den vänstra fickans jacka hår gått av lite annars är den i bra skick. Den är köpt för 4000kr
Vinterjacka - Röd vinterjacka som oxå funkar till vår och höst. Köpt för 600 säljer för 400 då jag inte längre använder den❤️
Vinterjacka  - Svart vinter jacka från vincon Polo Club  Fint skick, knappt använd.
Vinterjacka - Svart vinterjacka med vinröda/mörk rosa detaljer, köpt hos Engelsons. Använd ca 1 gång. Säljer för att den inte kommer till användning. Damstorlek 38.
Vinterjacka - Snygg vinterjacka från Jordan. Den är i stl 140-155 men passar mig som är 160. Använd förra vintern, men är i väldigt fint skick. Inga hål/defekter osv💗 Org pris : 1100kr
Everest vinterjacka - Säljer denna vinröda vinterjackan ifrån Stadium, med märket Everest. Inga defekter och den är i väldigt bra skick. Köparen står för frakten.
Vinterjacka - Svart vinterjacka i bra skick
Vinterjacks CHELSEA
Vinterjacks CHELSEA  - 89 Vinterjacks CHELSEA  - 90 Vinterjacks CHELSEA  - 91

Vinterjacks CHELSEA

Storlek: 40
Kategori: Jackor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En dun vinterjacka i storlek 40. Ca 4 år gammal, hel och fin.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →