Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Colmar väst st 52
Colmar väst st 52 - 89 Colmar väst st 52 - 90 Colmar väst st 52 - 91

Colmar väst st 52

Storlek: 52
Kategori: Jackor
Märke: colmar

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd colmar väst

Emilsv
Emilsv
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart pufferjacka från Colmar (52) - Säljer en svart pufferjacka från Colmar med huva och dragkedja. Jackan har ett quiltat mönster och Colmar-logga på ärmen. Tillverkad i syntetmaterial och perfekt för kyliga dagar. Snygg och enkel att matcha till olika outfits.
Colmar jacka strl 52/L - Marinblå Colmarjacka i lättviktsdun. Helt ny med tags och galge. En perfekt jacka för vår/höst eller kyligare sommarkvällar. Liten i storleken.  Nypris ca 3500kr. Jag säljer även en likadan i storlek 50/M.
Colmar väst - En riktigt snygg colmar väst i grön förg passar till alla årstider och alla stillar speciellt grish stilen 👌pris kan diskuteras vid intresse av västen snabb leverans 🚚 👍
Colmar väst  - Säljer nu min väst för vill ha nåt nytt, den är skit snygg och passar nästan till allt, älskar den unika färgen. Västen är perfekt nu för hösten. Du får me kvitto och allt
Colmar väst - Snygg svart väst ifrån colmar i storlek 172/xs/s. Använd fåtal gånger väldigt bra skick. Kontakta mig för fler frågor eller bilder.
Colmar väst  - Säljer en orange colmar väst för bra pris västen ett mini hål som man kan se på bilden men det e så lite så man knappast lägger märke, den har en nfc också skriv vid minsta funderingar osv🤗
Colmar Väst - Tjena! Jag säljer min snygga mörkblå dunväst från Colmar. Bara att ställa frågor om du undrar något!😊 Skick: 9/10. Storlek: 48 (passar S). Priset är inte hugget i sten!😀 mvh
Colmar väst - Säljer denna snygga svarta väst från Colmar då den är för liten på mig. Den är i storlek 52 men italienska storlekar är små så skulle säga att den är L. För mer frågor och annat är det bara att komma privat. Samt kvitto finns.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Grön overshirt från Tommy Hilfiger  - Snygg militärgrön overshirt från Tommy Hilfiger med fyra stora fickor framtill och klassisk krage. Tillverkad i bomull och har knappar längs hela framsidan. Perfekt lager-på-lager-plagg för en avslappnad streetstil.
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.