Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar jacka  - Hej! Säljer nu min jacka, från märket Colmar storlek M. Bra skick, modellen är 184cm och väger 74kg. Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar jacka  - Colmar jacka storlek 50 - Medium
Colmar jacka - Säljer en riktigt snygg och trendig Colmar jacka i fint skick, storlek 52 som är som M, vid frågor är det bara att skriva //Gramenti
Colmar jacka - Storlek: 50, M|| Skick: mycket bra || Nypris: Ca 5000 kr || Följ för liknande produkter 🍾🌊
Colmar Jacka  - Säljer denna snygga colmar jackan som är i ett bra skick, storlek 50/M, färg blå/marinblå. Hör av dig vid minsta lilla fundering!
Colmar jacka  - Hej! Säljer nu min jacka från märket Colmar, storlek 48/M, bra skick. Modellen är 184cm och väger 74kg. Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar jacka  - Tjena! Säljer nu min snygga och trendiga jacka ifrån Colmar. Skicket på jackan är mycket bra, enda defekten är på colmar märket som it synns på bilden! Jackan är i storlek M och passar även dig som bär storlek S. Endast jackan medföljer. Vid fler frågor/bilder är det bara och höra av sig!
Colmar jacka
Colmar jacka - 0 Colmar jacka - 1 Colmar jacka - 2 Colmar jacka - 3 Colmar jacka - 4 Colmar jacka - 5 Colmar jacka - 6

Colmar jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Marinblå
Skick: Acceptabelt skick

1199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu denna Colmar jacka i mörkblå/svartaktig färg beroende på ljus, i storlek 46 som motsvarar M ungefär, skirv för fler bilder/frågor🙌🏼

Magnus Persson
Magnus Persson
(22)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
MoNcler cardigan dam - En moncler cardigan från TURKIET i strl xs eller s? minns inte alls men sitter bra på mig som bär vanligtvist strl xs. Inga defekter föruttom att det finns lite fluff som kommer ut från olika ställen i jackan men det är inte så synligt.
Grön croppad trenchcoat från H&M - Snygg grön croppad trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid mudden och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look. Passar xs-s
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd logga på bröstet. Köpt ifrån Zalando för 3597 kr säljs då jag redan har börjat använda en annan jacka. Pris går att diskutera!
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Brun teddyjacka med dragkedja - Mysig brun teddyjacka med hel dragkedja framtill och hög krage. Jackan har en loose passform och är tillverkad i fluffigt teddy-material som håller dig varm och skön. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla till både jeans och mjukisbyxor.
Beige trenchcoat med bälte från Zara - Säljer en beige trenchcoat från Zara med bred krage, långa ärmar och knytbälte i midjan. Jackan har en loose passform och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för vår och höst när du vill ha en chill och snygg look. Passar både Xs och S
Quiltad grå jacka från Zara - Jätte snygg jacka från Zara 🩷 Köpt innan sommaren och har använt den, men den har hållt sig i super bra skick!
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Moncler med huva och två sidofickor med dragkedja. Jackan har en quiltad design och synlig logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt snygg streetstil.