Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar jacka - Säljer en röd pufferjacka från Colmar. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära. Klassisk quiltad design och hel dragkedja framtill. Litet jack på luvan (se sista bilden) annars felfri👍🏻
Colmar jacka  - Säljer en snygg colmar jacka som är grå blå. Finns 2 små defekter som ej syns. Den är i storlek 44 men passa mig som har s/ m
Colmar jacka  - Jag säljer min Jack den är i bra skick har använt typ 4 gånger original pris 5200💕💕💕
Colmar jacka  - Colmar jacka - svart - skick 9/10, väldigt bra skick utan några defekter! - storlek 40, vet ej riktigt exakt vad de motsvarar, men de kan vara barnstorlek, uppskattar att den passar någon runt 150-155cm, (vuxen XXS) - lite tjockare dunjacka som är perfekt just nu och fram mot våren - hör av er vid frågor🙌
Colmar jacka  - Colmar Semi-Glossy Down Jacket med Hood, svart, storlek S   Säljer en Colmar-jacka i storlek S, i svart med äkta päls på huvan. Jackan är i utmärkt skick, knappt använd, och ser ut som ny. Nypris: 5620 kr. Originalkvitto finns och den är köpt hos Minto.
Colmar jacka  - Vit dunjacka från colmar.
Colmar jacka - Säljer nu min vinterjacka då jag vill köpa en annan. Köptes på kidsbrandstore för cirka 4500kr. En liten defekt finns på ryggen längst ner där själva ”C”et har försvunnit. Defekt finns på fjärde bilden. (Inget som är så värst märkbart) 🌸 Pris går att diskutera. Finns kvar tills markerat såld. 💗
Colmar jacka
Colmar jacka  - 0 Colmar jacka  - 1 Colmar jacka  - 2 Colmar jacka  - 3 Colmar jacka  - 4

Colmar jacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Lila
Skick: Mycket bra skick

1400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna unika Colmar jackan som jag inte får användning för då jag har andra jackor. Den är i storlek 36 (44 i italiensk storlek). Passar perfekt nu till våren och även höst/vinter. Den har inga defekter. Det är en jacka som är svår att få tag i online och i butik. Färgen är lila/vinröd och skimrar i vissa ljus. Pris kan diskuteras.

Melissa
Melissa
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 Zara topp - Helt ny med prislapp storlek S, passade inte på mig. Slutsåld.
Liknande annonser
Visa alla