Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar jacka - Mörkblå colmar jacka, använd 2 gånger. Den har inga defekter, som ny💗
Colmar jacka - Hej säljer nu denna colmar jacka för 2500 utan några defekter! Jag bär vanligtvis S!
Colmar Jacka - Säljer nu denna fina marinblåa colmar jackan som är i väldigt fint skick. Storleken är 160cm alltså XS, nypris är 4899 mitt pris 2399. Hör av er vid frågor!
Colmar Jacka - Knappt använd Colmar jacka säljs! Jackan är i mycket bra skick och är i storlek xxs-xs, passar dig som är 150-160 ungefär. Personen på bilden är 163. Skriv vid frågor och funderingar! Priset är ej hugget i sten😇😊
Colmar jacka - Köpt förra året på kids brand store för 4500. Den är sparsamt använd och visar inga tecken på användning. Ser helt ny ut. Jag säljer den då jag inte han använda den så mycket förra vintern då den var för liten. Köpt i storlek S. Hör av er för fler bilder!
Mörkblå colmar jacka - Säljer en mörkblå jacka från colmar med huva. Den har små märken på insidan av armen som inte syns så mycket, köpt begagnad, Perfekt för höst och vinter!
Mörkblå Colmar Jacka - Säljer nu min mörkblå colmar jacka i storlek S. Köpt för 5500, men pris kan diskuteras
Colmar jacka - Mörkblå Colmar jacka i storlek S/M, använd men inga defekter! 💗💗
Colmar jacka
Colmar jacka - 89 Colmar jacka - 90 Colmar jacka - 91 Colmar jacka - 92 Colmar jacka - 93

Colmar jacka

Storlek: 172
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Marinblå

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej Säljer nu min jacka då den är för liten andvänd i enbart förra vintern Kan gå med på lägre pris vid snabb affär

Wille
Wille
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Morris Heritage Overshirt - Nyskick, inga defekter! Nypris ca 3000kr. Slutsåld på Care of Carl så passa på🙌🏻. Storlek S passar S, passar bra till sommar/höst. Skriv för fler frågor🤝
Vit teddyväst med dragkedja - Säljer en mysig vit teddyväst med dragkedja framtill. Västen är ärmlös och har en fluffig, mjuk yta som ger en chill vibe. Perfekt att slänga över en t-shirt eller hoodie för en avslappnad look. Passar till jeans eller kjol för en trendig stil.
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!