Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar jacka  - Säljer min colmar jacka som är helt ny💙säljer den pågrund av att jag då har fyra stycken och inte har använt den här förutom en gång, prislappen och allt finns kvar och den är köpt för 3499kr och jag säljer den för 2500kr då den är helt ny💙
Colmar Jacka - Som ny, använd typ tre gånger. Storlek xs, färgen navy. Nypris 3595kr.
Colmar jacka - Säljer min mörk blå colmar jacka, skit snygg o skit bra skick.
Colmar jacka - Skitsnygg jacka från colmar! Tunn och perfekt till höst, vår, och sommar! Enda defekten är ett litet hål i ena fickan, annars är den som ny 🤩Pris kan diskuteras!
Colmar jacka  - En äkta Colmar jacka snygg till våren. Bra skick. Lättdun och Italiensk storlek S
Colmar jacka  - Jätte fin colmar jacka i bra skick är lite för liten för mig tyvär.
Colmar jacka  - Snygg och stilren colmar jacka som aldrig har använts.
Colmar jacka
Colmar jacka - 89 Colmar jacka - 90 Colmar jacka - 91

Colmar jacka

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: Colmar
Färg: Marinblå

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skit snygg colmar jacka i en mörkblå metallisk färg. Skriv privat för egna bilder. Ser nästan helt ny ut då jag köpte den förra året.

Shilan
Shilan
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Vit teddyjacka från H&M XS - Mysig vit teddyjacka från H&M i storlek XS. Jackan har hög krage, två sidofickor och hel dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jättebra skick och använd endast fåtal gånger!💗
Svart puffer jackan från polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och två dragkedjeförsedda fickor. Jackan har det klassiska röda Polo-logot broderat på bröstet och en snygg quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en modern, clean look.(den kommer med tagg). Perfekt som julklapp.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.
Fieldjacket - Tja. Säljer denna Fieldjacket från Martin Asbjørn och köptes för 3499 kr. Storlek M. Extremt fint skick, inga defekter alls. Tveka inte på att ställa frågor! 🙌