Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Colmar Jacka
Colmar Jacka - 0 Colmar Jacka - 1

Colmar Jacka

Storlek: L passar M
Kategori: Jackor
Märke: Colmar
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

1699 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

En as snygg trendig Colmar jacka, köpt förra vinter o knappt använd med inga tecken på användning. Kvitto och alla etiketter medföljer samt klädhängaren. Original pris i butik: 4 592kr Mitt pris: 1699 Pris går att diskutera vid snabb affär💯

Topp seller
Topp seller
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Colmar jacka - Helt ny colmar jacka!   Skriv för frågor och bilder!
Colmar jacka - Säljer min Colmar vinterjacka | Köpt ny för 5000kr | Skick 9/10 inga deflekter | Funkar i de flästa storlekar, har användt den även fast jag har S-M i storlek | Väldigt skön till vintern, hör av er vid frågor och funderingar!💯🔥
COLMAR JACKA🩷 - Super fin colmar jacka!
Colmar jacka  - Säljer min mammas colmar jacka köpt hösten 2023 och är nästintill aldrig använt och super bra skick. Italienska storlek 48 men passar mig som är S/M och skulle passa andra mer 36/38/40! Nypris: 3 599kr säljer för 2500 snabb köp 2000
Colmar jacka - Intressekol på min colmarjacka. Bra skick. Nypris 3599
Colmar jacka - Säljer min colmar jacka för jag har så många jackor så vill bli av med några. Använt fåtal gånger (5 gngr Max) skick 9/10-10/10. Nypris 3499 startar bud från 1200
colmar jacka - säljer den här colmar jackan. Jätte bra skick använt den sparsamt. Nypris 3600 och ja säljer den för 2000. Den är i storlek 46, den passar perfekt för mig som är 163. Skriv för fler bilder (inte min bild)
Colmar jacka  - Sjukt snygg Colmar jacka nu till vintern!💕Skulle säga att den är ganska liten i storleken och passar mig perfekt som vanligtvis har  34-36. Jackan är i nyskick.  Nypris 5499kr (Lånade bilder) skriv för fler bilder! Pris kan alltid diskuteras☺️
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M på lappen men passar XS. Måttet från toppen av axeln till botten av plagget är 62 cm. Hör av dig vid frågor.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.