Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar jacka - Hej säljer nu denna colmar jacka för 2500 utan några defekter! Jag bär vanligtvis S!
Colmar jacka - Mörkblå colmar jacka, använd 2 gånger. Den har inga defekter, som ny💗
Mörkblå Colmar Jacka - Säljer nu min mörkblå colmar jacka i storlek S. Köpt för 5500, men pris kan diskuteras
Colmar Jacka - Säljer nu denna fina marinblåa colmar jackan som är i väldigt fint skick. Storleken är 160cm alltså XS, nypris är 4899 mitt pris 2399. Hör av er vid frågor!
Colmar jacka - Köpt förra året på kids brand store för 4500. Den är sparsamt använd och visar inga tecken på användning. Ser helt ny ut. Jag säljer den då jag inte han använda den så mycket förra vintern då den var för liten. Köpt i storlek S. Hör av er för fler bilder!
Colmar Jacka - Knappt använd Colmar jacka säljs! Jackan är i mycket bra skick och är i storlek xxs-xs, passar dig som är 150-160 ungefär. Personen på bilden är 163. Skriv vid frågor och funderingar! Priset är ej hugget i sten😇😊
Colmar jacka - Säljer nu min marinblåa colmar jacka, den är i  storleken (16år) vilket motsvarar S. Jackan har luva och fungerar perfekt som en vår och höst jacka. Säljer den pga att den inte kommer till användning längre och den ser i stort sett ny ut. Köpte den ny för ca 2800kr, köp direkt för 1000kr eller buda. Spårbar frakt ingår.
Colmar jacka  - Fint skick. Storlek 48. Grå/grön. Finns en liten fläck se bild 3. Hör av dig vid frågor!
Colmar Jacka
Colmar Jacka - 89 Colmar Jacka - 90 Colmar Jacka - 91

Colmar Jacka

Storlek: 48
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Marinblå

1899 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tja! Säljer nu en riktigt snygg Colmar jacka i storlek 48. Jackan är i bra skick då den är sparsamt använd.

PODwardrobe
PODwardrobe
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Tiger Of Sweden jeans  - Tiger of Sweden herr jeans i modellen Slim och storlek 28/32
Replay jeans - Jeansen är i nyskick, pris kan diskuteras
Cashmere Cardigan - Hansen & Jacob Cashmere cardigan i 10/10 skick!
Cashmere zip  - Cashmere zip från Davida Cashmere. Skick: 8/10
John henric Kashmir  -  En fin Kashmir stickad tröja i mycket bra sick. Nypris 1299kr
These glory days zip  - En fin zip tröja som är i nysick, den är i merinoull och nypris är ungefär 1500
Loafers  - Hej säljer loafers från Zara. Helt oanvända då dem är för stora för mig i hälen och dem är i storlek 42
Ralph lauren overshirt  - En overshirt från ralph lauren i mycket bra sick
Mörkgrå kashmirtröja från John Lewis - Säljer en supermjuk och lyxig mörkgrön  kashmirtröja från John Lewis. Perfekt för att hålla sig varm och stilren under kyliga dagar. Tröjan har en klassisk design med rund hals och långa ärmar. Passar både till vardags och lite finare tillfällen. Ett måste i garderoben! 🖤 hör av dig för frågor eller annat liknade!
Liknande annonser
Visa alla