Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka från Colmar med huva - Svart dunjacka från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har inga skavanker!
Svart dunjacka med huva från Colmar - Snygg svart dunjacka från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design, två fickor med dragkedja och Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med allt. Trasig dragkedja (går att stänga som vanligt) pris kan diskuteras
Svart dunjacka från Colmar med huva - Säljer en snygg colmar jacka! Jackan är i mycket bra skick förutom två små hål som man knappt ser eftersom jackan är svart. Annars mycket fin! Skriv om du vill se bilder på hålen. Perfekt nu till kallare väder. Jackan är 100% äkta (se bilder). Står att storleken är 16 år och jag tycker den passar som M. Om ni har några frågor så är det bara att höra av er!😊
Svart dunjacka från Colmar med huva - Snygg svart dunjacka från Colmar med huva och quiltad design. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och en innerficka. Perfekt för kalla dagar och har en clean, sportig look. Finns ett litet hål ovanför axeln syns knappast när man har jackan på! Vid snabb affär kan priset diskuteras
Svart Colmar dunjacka med huva - Svart dunjacka från Colmar med huva och två sidofickor med dragkedja. Köpt 2023 helt ny för 5000kr och har använt den max 2 månader varje år sen dess. Dags för ny vinterjacka för min del. Jackan har storlek 50 (M) och är som i nytt skick FÖRUTOM att jag täppt igen ett dunhål med en lapp som gjordes av en fixare på en kemtvätt. Lappen syns på bild 5 om ni ens ser den. Aldrig fått höra något om det då den inte syns i vanligt ljus och är RIKTIGT bra gjord.
Svart Colmar dunjacka med huva - Svart dunjacka från Colmar Originals med huva och markerad logga på ärmen. Jackan har quiltad design, två sidofickor med dragkedja. Passar en S/M.
Svart dunjacka från Colmar med huva - Säljer en svart dunjacka från Colmar med huva och dragkedja. Jackan har quiltad design, två fickor med dragkedja och en snygg logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Passar dig som vill ha en stilren och varm jacka. Inget fel på den använts i 4 månader under vintern och lite på våren. Köpt från boozt.
Svart dunjacka med huva från Colmar  - Säljer en svart dunjacka från Colmar huva och snygga horisontella sömmar. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och en diskret logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och har en modern, clean look.
Wilmer

Svart dunjacka från Colmar med huva

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Svart
Skick: Bra skick

1395 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart dunjacka från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design, två fickor med dragkedja och en diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och har en stilren, sportig look. Ena framfickan går inte att stänga.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med huva, dragkedja och klassisk röd logga på bröstet. Jackan är tjockt vadderad och har justerbara muddar samt dragsko nedtill. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till allt.
Brun och beige rutig kappa från Zara - Säljer en unik kappa från Zara med brunt och beige rutmönster. Jackan har bred krage, stora knappar framtill och långärmade ärmar. Materialet är ullblandning som ger en mysig och retro känsla. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vintagevibe. Slutsåld på Zara
Ljusrosa pufferjacka från Zalando - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, luvan har även en så fin passform.💗
Svart dunjacka Canada Goose med pälskrage - Säljer en svart dunjacka från Canada Goose med klassisk patch på ärmen. Jackan har en stor huva med fluffig pälskant, dragkedja och knappar framtill samt flera praktiska fickor. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt snygg
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, tvåvägsdragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en klassisk, sportig look.
Vit teddyjacka - (Lånade bilder) köpt för 650kr. Lite tunnare än den från hm så den är perfekt till hösten och våren. Det har rivits upp i tyget som ligger mot ryggen, inget som påverkar utseendet eller känslan när man har på sig! (Se bild 3) 💓
Moncler Cardigan Dam - Moncler tricot cardigan dam med quiltad framsida och snygga horisontella sömmar. Västen har en praktisk ficka framtill, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialet är polyester och dun, vilket gör den både lätt och varm. Perfekt för att addera en exklusiv touch till din outfit. Priset kan diskuteras! JAG LÄMNAR SAMMA DAG!!🥰🌸