Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Regnställ Stormberg strl 1
Regnställ Stormberg strl 1 - 89 Regnställ Stormberg strl 1 - 90 Regnställ Stormberg strl 1 - 91

Regnställ Stormberg strl 1

Storlek: 1
Kategori: Jackor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söljer ett Regnställ dedign Stormberg strl 1 i mycket gott skick. Reflexer vid ärmslut nedtill båda ben samt nedtill rygg. Pris 200kr

⚛️Loo☯️🕉
⚛️Loo☯️🕉
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Regnställ - Säljer nu min sons regnställ som tyvärr är för litet. Det är helt nytt endast provat har prislapp och allting kvar, köpt på stadium. Perfekt nu när regnet bara öser ner. Tveka inte på att höra av dig om du har nån fråga
Mörkblå fleecejacka från Stormberg. 7år - Mörkblå fleecejacka från Stormberg med orange dragkedjor och detaljer. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och reflexdetaljer baktill och på blixtlåsen . Perfekt för kyliga dagar och outdoor-häng. Broderad logga på bröstet och ryggen.
Regnställ vuxen  - Helt oanvändt regnställ till vuxen
Svart pufferjacka från Stormberg - Svart pufferjacka från Stormberg med horisontella quiltade sömmar och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en hög krage. Materialet är syntet och jackan är perfekt för kyliga dagar.
Svart pufferjacka från Stormberg - Säljer en svart pufferjacka från Stormberg. Jackan är perfekt för kyligare dagar med sitt quiltade mönster och långa ärmar. Den har en dragkedja framtill och är i nyskick. Superbra för både höst och vinter!
Kuling regnställ/set - Set med regn-jacka,byxa,vantar & hatt! -Finns ett litet hål på vanten (se den sista bilden) men annars är allt helt och i gott skick- Stl 110/116 i regnjacka och regnbyxa (Nypris 599kr) 4-5 år i regnvantarna(Nypris 179kr)50/52 cm (nypris 199kr)
Mörkblå regnställ från True North - Säljer ett mörkblått regnställ från True North, perfekt för blöta dagar. Jackan har huva och dragkedja med knappar, medan byxorna har justerbara hängslen. Båda delarna har reflexdetaljer för extra säkerhet. Använd några gånger men i bra skick!
Ett varsel regnställ med reflex - Säljer ett varsel regnställ med reflexdetaljer och svarta muddar. Jackan har dragkedja framtill och är perfekt för dig som vill sticka ut och synas. Passformen är normal och materialet känns som syntet, vilket gör den lätt och smidig. Och byxorna är med hängslen och justerars med dragsko i midjan. Modellen på bilden är 15år och är 158cm lång och kläderna är lite små. Hör av dig.(litet paket)
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan dam - Moncler cardigan för Damer  🧼 Skick: Inga skador, helt ny, använd 1 gång  📏 Storlek: 1 alltså S, sitter perfekt  🚭 Rök-fritt hem och djur-fritt  📦 Fraktas samma dag eller dagen efter    💘 Perfekt för alla hjärtans dag
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Riley Field Jacket - Snygg marinblå vindjacka från Riley med fyra framfickor och knappar. Skriv och ni har frågor och pris kan diskuteras🙌
Ralph lauren Field Jacket - Säljer nu min Ralph lauren jacka! Perfekt inför vår säsongen! Den är i storlek | S |, och passar någon som är ungefär 177-184 (cm). Priset är ej huggit i 🪨och om du har funderingar skriv till mig privat.
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️