Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart bomberjacka stl xs
Svart bomberjacka stl xs - 89 Svart bomberjacka stl xs - 90 Svart bomberjacka stl xs - 91

Svart bomberjacka stl xs

Storlek: xs
Kategori: Jackor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart bomberjacka från Crocker stl xs, lätt vadderad. Använd några fåtal gånger!💕 Köparen står för frakten.

Ellen
Ellen
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart bomberjacka stl 160 - Snygg svart bomberjacka med klassisk ribbad krage och muddar. Jackan har silverfärgade dragkedjor på fickorna och ärmen, samt en rak passform som ger en cool look. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill ha en enkel men stilren jacka.
Svart bomberjacka från Stay XS - Snygg svart bomberjacka från Stay i storlek XS. Jackan har en klassisk bombermodell med ribbade muddar, silverfärgad dragkedja och fickor på sidorna. Insidan är fodrad med ett ljusrosa tyg som ger en cool kontrast. Perfekt till vardagslooken.
Svart quiltad bomberjacka stl 152 - Snygg svart bomberjacka med quiltat mönster och dragkedja framtill. Jackan har ribbade muddar vid ärmslut och midja, samt en klassisk rund krage. Perfekt för dig som gillar en stilren look med lite edge.
Svart bomberjacka från Crocker XS - Svart bomberjacka från Crocker i storlek XS. Jackan har klassisk rak passform, dragkedja framtill, fickor med tryckknapp och en ärmficka med dragkedja. Tillverkad i 100% polyester med ribbade muddar vid ärmslut och midja.
Svart bomberjacka Alpha Industries XS - Säljer en klassisk svart bomberjacka från Alpha Industries i storlek XS. Jackan har orange foder, grov dragkedja, ribbade muddar och den ikoniska röda 'Remove Before Flight'-taggen på ärmen. Tillverkad i slitstark polyester och har två fickor med tryckknapp. Nypris ca 2300kr❤️
Svart bomberjacka från Åhléns, stl 40 - Svart bomberjacka från Åhléns i storlek 40. Jackan har klassisk rundad krage, dragkedja framtill och två snedställda fickor. Tillverkad i ett lätt tyg med ribbade muddar vid hals och ärmslut. Perfekt för en clean och stilren look.
Svart bomberjacka från Svea XS - Svart bomberjacka från Svea med vita detaljer och tryck på ärmarna. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en cool logga på bröstet. Materialet är polyester och jackan har en sportig vibe med vita ränder på ena ärmen. Helt oanvänd men fått en liten fläck bak på ryggen.
Bomberjacka xs - Fint skick. Gult innerfoder
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Moncler Cardigan - Moncler Cardigan perfekt till både vinter & höst i mörkgrönfärg, sitter som en storlek M. Finns även QR Kod som går att scanna.