Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart quiltad jacka med huva
Svart quiltad jacka med huva - 0 Svart quiltad jacka med huva - 1 Svart quiltad jacka med huva - 2 Svart quiltad jacka med huva - 3

Svart quiltad jacka med huva

Storlek: dam m
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart quiltad jacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och två praktiska fickor med dragkedja. Perfekt för kyligare dagar.

Tuva
Tuva
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart quiltad jacka med huva - Säljer en snygg svart quiltad jacka med avtagbar huva och dragkedja. Perfekt för höst och vinter, håller dig varm och stilren. Jackan har långa ärmar och en mysig foder på insidan av huvan. Passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Svart quiltad jacka från Burberry - Säljer en snygg svart quiltad jacka från Burberry. Jackan har en klassisk design med knappar framtill och en krage. Insidan är fodrad med Burberrys ikoniska rutmönster i beige, röd och svart. Jackan är tillverkad av 100% polyamid med ett foder av 100% polyester. Perfekt för höst och vår!
Svart quiltad jacka från Barbour - Säljer en stilren svart quiltad jacka från Barbour med klassiskt tartanmönstrat foder. Jackan har knappar framtill och två praktiska fickor. Perfekt för kyligare dagar!
Svart quiltad jacka från Rogue - Quiltad svart jacka från Rogue Original med broderad USA-flagga på bröstet och texten 'U.S.A.' på ärmen. Jackan har två stora fickor framtill med knappar och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en clean och sportig look.
Svart quiltad jacka från Marine - Säljer en svart quiltad jacka från Marine i storlek S. Den har en dragkedja framtill och är perfekt för kyliga dagar. Jackan är i bra skick och har långa ärmar. Perfekt för höst och vår!
Svart jacka med huva - Snygg svart jacka med grå huva och dragkedja framtill. Den har en stilren design med långa ärmar och en bekväm passform. Säljs pga har blivit för liten, den är i barn storlek m och är lite sol blekt men inget man tänker på
Svart jacka med huva från Moncler - Snygg svart jacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har långa ärmar och en stilren design med Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyligare dagar.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön jacka med broderad detalj - Stilren grön jacka med stora fickor framtill och en broderad fågel på bröstet. Jackan har knappar, nedhasade axlar och en loose passform. Perfekt att slänga över en stickad tröja för en avslappnad look.
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Lululemon tröja  - Säljer en helt ny Lululemon tröja, storlek S size 2. Påse prislapp ingår. Hör av er vid frågor och funderar 🙂
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞