Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Svart pufferjacka med pälsluva
Svart pufferjacka med pälsluva - 0 Svart pufferjacka med pälsluva - 1 Svart pufferjacka med pälsluva - 2 Svart pufferjacka med pälsluva - 3 Svart pufferjacka med pälsluva - 4 Svart pufferjacka med pälsluva - 5 Svart pufferjacka med pälsluva - 6

Svart pufferjacka med pälsluva

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Märke: chelsea
Färg: Svart
Skick: Bra skick

450 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Säljer en svart pufferjacka med fluffig brun päls runt luvan. Jackan har två dragkedjeförsedda fickor fram och en innerficka. Innerfickan är trasig som syns på bilderna, men går säkert att sy ihop, även krok hänget behöver sys fast. Inköpt på Chelsea för ca 2000kr. Får tyvärr inte användning för jackan därav varför den nu säljs. Storlek 40.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart pufferjacka med pälsluva - Säljer en svart pufferjacka från Hollies Stockholm med fluffig päls runt luvan och snygga guldfärgade dragkedjor. Jackan har flera fickor med dragkedja och en patch på ärmen. Perfekt för vinter och har en riktigt schysst look.
Svart pufferjacka med pälsluva - Snygg svart pufferjacka med fluffig pälsimitation runt luvan och guldfärgade dragkedjor. Jackan har quiltad design, lång ärm och flera fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och ger en cool vibe till din outfit.
Svart pufferjacka med pälsluva - Svart pufferjacka med snygga guldfärgade dragkedjor och flera fickor. Jackan har en stor huva med fluffig beige päls och quiltad design. Långa ärmar med ribbad mudd på insidan för extra värme. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren look.
Svart pufferjacka med pälsluva - Säljer en svart pufferjacka från Hollies med stor fluffig päls på luvan. Jackan har dragkedja och knappar framtill, flera fickor med lock och en badge på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, figurnära passform. Använd endast en vinter
Svart lång pufferjacka med pälsluva - Säljer en svart lång pufferjacka från rock and blue med stor fluffig fuskpäls runt luvan. Jackan har quiltad design, dragkedja och knappar framtill samt en patch på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg siluett. Liten skada (se bild)
Svart dunjacka med pälsluva - Snygg svart dunjacka med en stor fluffig päls runt luvan som är på och avtagbar.  Jackan har dragkedja och knappar framtill, två stora fickor med lock och en skön, varm känsla. Perfekt nu inför de kalla dagar.  Storlek 36, men passat mig som vanligtvis bär storlek 38. Nypris 4999kr från Miinto. Pris kan diskuteras.
Svart vinterjacka med äkta pälsluva - Säljer min vinterjacka som jag har använt en vinter. Den är i fint skick med en lagning vid ena fickan, se bild. Köpt för 2999 kr från Hanzens med märket Rock’n Blue.
Fortsätt i appen →