Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rockandblue jacka  - Knappt använd rockandblue jacka storlek 34. Luva kommer inte med! Är väldigt skön och känns som 36
Rockandblue jacka - Jättefin jacka från Rockandblue med svart äkta päls, säljer pga att den blivit lite för liten på mig. Använd en vinter
Rockandblue jacka - Köpte jackan för cirka 3500 Jackan är använd några gånger men i bra skick. Säljer jackan pågrund av att jag inte använder den längre. Det går också att ta bort pälsen
Rockandblue jacka - Ungefär ett år gammal men i bra skick, köptes för 3900. Pris kan diskuteras
Jacka från Rockandblue - Säljer en snygg svart dunjacka från Rockandblue i mycket bra skick (märket är rött som på andra bilden). Jackan har en avtagbar päls på huvan och quiltade detaljer. Pälsen är äkta
Svart jacka från Rockandblue - Snygg svart quiltad jacka från Rockandblue med dragkedjor och huva. Jackan har en stilren design med flera praktiska fickor och ett emblem på ärmen. Säljes utan päls då ja tappat bort den samt smink vid kragen men de går bort vid tvätt. Nypris ca 2500kr
Svart rockandblue jacka  - Säljer en rockandblue jacka i storlek 38 med äkta päls, i bra skick har används några gånger. Säljer den för 3000 men priset kan diskuteras
Rockandblue jacka - Super fin rocknblue vinterjacka med äkta päls i strl 34 som är använd endast en vinter. Vill sälja denna då jag har köpt en ny jacka. De bara att skriva ifall nån vill se hur den sitter på. (Äkta)
Svart rockandblue jacka
Svart rockandblue jacka - 89 Svart rockandblue jacka - 90 Svart rockandblue jacka - 91

Svart rockandblue jacka

Storlek: 34
Kategori: Jackor

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart rockandblue jacka med svart fejk päls, strl 34, säljer pågrund av att jag köpte en ny jacka annars var den varsamt använd!

Natti0911
Natti0911
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Kort trenchcoat  - Grön trenchcoat från hm
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Jacka zara  - Vårjacka quiltad från zara. Med dragkedja. Banden längst ner kan man dra i för att jackan ska sitta tajtare nedtill🩷
jacka - snygg jacka från hm som kommit till ganska mycket användning men inga direkta defekter! skriv för fler bilder💞💞