Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Dekker jacka för vintern
Dekker jacka för vintern  - 89

Dekker jacka för vintern

Storlek: M/l
Kategori: Jackor

1289 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vinterjacka från dekker i storlek 46 men sitter smått och passar mig som har storlek 40/M/S.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
dekker vinterjacka  - säljer nu min fina Dekker jacka köpt för 3000kr och säljer nu för 1200kr. Har endast använt den en gång och är fortfarande i nytt skick. Säljer då jag köpt en annan vinterjacka som passar bättre. Jackan är i storlek 38/40 (M/L) men det står 44 inuti eftersom det är italiensk storlek!  Jackan är vattenavisande och duntät, alltså en perfekt jacka nu för vintern! Pris kan diskuteras💛
Vinter jacka  - Varm och skön vinter jacka med päls på luvan och ett snyggt bälte till, bältet går även att ta bort. 3 fickor💖
Vinter jacka  - Helt ny vinter jacka från Vero Moda. Den är väldigt varm och skön!!
Vinter jacka - Rocco barocco vinter jacka, jätte fin och formad, du får med ett bälte med den och äkta päls till luvan, använd men inga defekter! Köpte för 2000 säljer nu för 900 kr.
Vinter jacka - Intressekoll på min Moncler Maya för kvinnor, knappt använd och är i super gott skick!!
Vinter jacka  - Bra skick passar mig som brukar ha xs i kläder men passar också min mamma som har M
Vinter jacka  - Säljer den super skön och varm vinter jacka, storlek L, från soya fashion, jackan är i ny skick! Säljer den för 200kr + frakt!
Fortsätt i appen →