Alla kategorier > Jackor
Vintage jeansjacka
Vintage jeansjacka  - 0 Vintage jeansjacka  - 1 Vintage jeansjacka  - 2

Vintage jeansjacka

Storlek: XS/S
Kategori: Jackor

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Brun vintage jeansjacka. Materialet är lite skimrande och skiftar i guld och lila, speciellt i solljus under golden hour ;) Väldigt fin och unik! Passar XS/S bäst. Se även mina andra annonser, 3 för 2 på allt! 💫

Isabells vintage & secondhand
Isabells vintage & secondhand
(222)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Svart cardigan från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två stora fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Materialmix av polyester och stickat ger en snygg och modern look.
Quiltad mönstrad jacka i pastell - Supersnygg jacka från Zara, gammal modell i storlek XL/L sitter som en oversized S
Moncler Cardigan  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med glansig framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor framtill med knapp och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍
Svart pufferjacka Fjällräven Expedition - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven Expedition Series 1974 med huva och gula snören. Jackan har stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar. den är helt ny och har knappt andvänt den
Svart pufferjacka från Fjällräven - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor med guldfärgade knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har den klassiska Fjällräven-loggan på bröstet. Jackan är riktigt fluffig och har en schysst oversized känsla.