Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Design by si kappa - Säljer min jättefina svarta design by si kappa då jag tyvärr inte använder den längre. Kappan är i fint skick då den inte kommit till så mycket användning. Pris kan diskuteras!
Design by si kappa - I storlek xs/s. Köpte för ca 800kr och använd en vår. Har köpt en ny kappa så denna kommer  ej komma till användning mer.
Svart kappa från design by si - Snygg svart kappa med dubbelknäppning och bred krage. Jackan har en kortare passform och långa ärmar med dekorativa knappar vid ärmsluten. Perfekt för en stilren look. Från design by si, svart
Design by si kappa - Funderar på att sälja då jag tröttnat lite på den och vill ha en ny
Kappa från Design by Si - Svart snygg kappa från design by si i storlek XS/S. Inne i kappan har tyget gått sönder (se sista bild) men är igen sydd. Perfekt till hösten.
Design by si kappa  - Säljer min sån här kappa/jacka! Den är i nyskick, då jag inte haft den alls länge.
Design by si kappa - Design by si kappa från förra året. Köpt för 757 kr, lite lite nopprig annars väldigt bra skick. Skriv så skickar jag mer bilder
Design by si kappa -  Säljer den populära kappan från design by si! Jag har haft den i cirka 1 år, den har använts mycket men har inga skavanker alls, förutom att lappen som man krokar i har gått av på en sida. Den är i strl XS/S, jag själv är en S. Väldigt snygg och stilren! Skriv privat för fler bilder, mått etc! Originalpris: 757. Säljer för 400!
Design by si kappa
Design by si kappa - 89 Design by si kappa - 90

Design by si kappa

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Design by si kappa i svart. I nyskick, jag kan även skicka egna bilder❤️storlek xs/s. Tryck inte köp nu!❤️

Mariana
Mariana
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och fyra fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
colmar dunjacka svart  - super fin svart colmar dunjacka, super fint skick förutom att dragkedjorna blivit lite rostfärgade! står storlek 42 i men passar perfekt på mig som har xs/s💕 perfekt höst jacka!
Svart cardigan jacka från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har rund halsringning, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade ärmar och quiltad polyester framtill ger en modern look.
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!