Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Didriksons jacka
Didriksons jacka - 89 Didriksons jacka - 90

Didriksons jacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Didriksons
Färg: Marinblå

300 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Säljer denna fina och praktiska didriksons jackan! Säljer då den inte används längre, köpt för ett par år sedan! Pris går att diskutera 🎀💗

Signe Lindgren
Signe Lindgren
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Bubbelroom klänning - Hej🤍 Säljer nu min studentklänning pga att den ej kommer till användning. Den är köpt här på plick men den kommer ifrån Bubbelroom! Pris kan diskuteras🫶🏻
Blå bootcutjeans Esprit  - Säljer dessa bootcut jeans från Esprit då jag inte använder de, pris kan diskuteras!
Festtopp Zara - En söt svart fest topp från Zara, använd endast 1 gång, pris kan diskuteras!
Blommig omlottklänning Gina - Supersöt kortklänning från Gina tricot  med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, blått och vitt. Klänningen har omlott-v-ringning, långärmade puffärmar och resår i midjan för en skön passform. Perfekt för vår och sommar!
Vit kort klänning från Stradivarius - Snygg vit klänning från Stradivarius i storlek L. Modellen är ärmlös med hög hals och smal passform, samt en liten slits framtill. Materialet känns mjukt och har en lätt stretch. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och stilren design.
Grön kortklänning från Only - Söt grön kortklänning från Only med vitt bladmönster, v-ringad hals och korta ärmar. Klänningen har en avslappnad passform med rynkade detaljer i midjan och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar en chill och fräsch stil.
Blå topp med snörning från Noisy May - Säljer en blå topp från Noisy May i mjuk bomull. Modellen har korta ärmar, rund hals och snygg snörning med knyt i sidorna som ger en cool detalj. Perfekt för dig som gillar enkel men trendig stil.
Ljusblå ribbad topp från Zara - Säljer en ljusblå långärmad topp från Zara med ribbad struktur och rundad halsringning. Modellen är croppad och har en slim passform som sitter snyggt på kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en fräsch look.
Liknande annonser
Visa alla