Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fin dsquared2 jacka  - Riktig snygg dsquared2 windjacka säljer för den ej används
Dsquared2 Jacka - Svart jacka från Dsquared2 med minimalistisk design och diskret logga på bröstet.
Dsquared2 jacka  - Storlek M bra skick inget som är sönder, finns fler bilder så bara att höra av sig. Kan gå ner lite i pris vid snabb affär
Dsquared2 vinter jacka  - En väldigt fin och dyr vinterjacka till ett väldigt bra pris. Original pris ligger på 9000kr. Den är i storlek 48 som passar XS & S. Den år i perfekt skick med inga skador. Äkta och köpt från Johnells i kungens kurva
dsquared 2 jacka  - Helt okej skick 6/10 size är 16 år
Dsquared2 vinter jacka - Hej säljer denna vinterjacka jag fick som en gåva. Det är en Dsquared2 exklusive jacka. Nypris 2900€/30000kr. Den är lite för stor för mig den är aldrig använd. Pris går att diskutera lätt vid snabb affär så tveka inte inför vintern.
Dsquared2 jacka  - En helt ny och oanvänd dsquared2 jacka i storleken
DSQUARED2 - En jacka från DSQUARED2 storlek 48, är 184 cm passar perfekt. Ny pris 9000kr. 8/10 skick, hör av dig av flera fonderingar
Dsquared2 jacka
Dsquared2 jacka - 89 Dsquared2 jacka - 90 Dsquared2 jacka - 91

Dsquared2 jacka

Storlek: 14yr
Kategori: Jackor
Märke: DSQUARED2
Färg: Svart

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Dsquared2 wind jacka som jag inte använder längre. Den är väldigt ba skick andvänt ett få tal gånger. Pris kan diskuteras.

Hugo Sultan
Hugo Sultan
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Fjällräven jacka - En Fjällräven i bra skick, inga hål. expedition down äldre modell
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Beige kappa med bälte från Gina Tricot - Snygg beige kappa från Gina Tricot i storlek XS/S. Jackan har bred krage, knappar framtill och ett knytbälte i midjan. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill ha en stilren look med lite extra edge.
Svart Moncler cardigan  - Nytt skick aldrig använd