Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Dunjacka från COS
Dunjacka från COS - 89 Dunjacka från COS - 90 Dunjacka från COS - 91

Dunjacka från COS

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: COS
Färg: Brun

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lättare dunjacka från COS i storlek 36 (men passar även en 38). Endast använd en säsong pga att det nog är mer av en höst/mildare vinterjacka. Inköptes 2020. Fint skick. Nypris 2000. Behöver kanske en tvätt o torktumlas för att fluffa till sig.

sannaissanna
sannaissanna
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jacka Whyred  - Fin jacka, till synes oanvänd. Storlek 38. Perfekt för höst/mildare vinter. Nypris ca 4000kr. Säljes för 500kr.
Stickad tröja i alpacka och mohair  - Kofta i storlek s från second Female. Helt oanvänd i stort sett. Nypris ca 1800kr säljer nu för 400kr
 - Rensar ut min alldeles för välfyllda garderob! Skriv om det är något särskilt som intresserar så skickar jag bilder och så kan vi komma fram till ett pris som känns rimligt för båda parter. Har massor av fina plagg och skor samt jackor som behöver hitta nya hem🙏🏻🌞
Liknande annonser
Visa alla