Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dunjacka glansig  - Köpt i polen för 1000kr och användes någon månad förrförra hösten.
Glansig dunjacka  - Säljer en svart glansig pufferjacka från GUESS som är köpt som XS förra vintern, men skulle säga att den sitter som en S kanske till och med M. Knappt använd men är superfin med figursydd midja och armar vilket ger en fin form.
Glansig dunjacka - Säljer denna jacka då den inte kommer till användning. Använd ca 3 gånger, den är i storlek xs men den är i man så den är stor u storleken 😊
Svart glansig dunjacka med pälsdetaljer - Säljer en supercool svart glansig dunjacka med en stor fluffig päls på huvan. Bilden är lånad från hemsidan. Min jacka har en svart päls. Är perfekt för vintern och håller dig varm och stilren. Perfekt för att hålla stilen även när det är kallt ute!
Svart glansig dunjacka med pälskrage - Säljer en svart, glansig dunjacka med stor pälskrage och dragkedja framtill. Jackan är lång och har fickor med dragkedja. Perfekt vår jacka.
Glansig puffen dunjacka  - Snygg glansig dunjacka med luva och muddar ned till. Guldiga knappar. Fint skick!
Svart glansig dunjacka från Colmar - Snygg svart dunjacka från Colmar med glansig finish och markerade sömmar. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen. Klassisk passform och quiltad design.
Glansig dunjacka
Glansig dunjacka  - 89 Glansig dunjacka  - 90 Glansig dunjacka  - 91

Glansig dunjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Glansig dunjacka (tunnare) från hm och är i storlek s. Köpt för längesen

Säljsälj
Säljsälj
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Skinnjacka  - Lägger upp på nytt!! Inga slitningar då den användes en liten del av förra vinterhalvåret💕 frakt tillkommer, kom privat för egna bilder eller frågor
Linnebyxor  - Köpta i somras på Gotland för 1000kr. Vet inte märket då jag köpte dom i en liten butik, passar mig som bär 34/32 i byxor i vanliga fall. Är 165cm. Kom privat för fler bilder o frågor!
Svart liten väska  - Köpt secondhand, super fin men har inte kommit t användning nu på senaste. Inte alls sliten! Fraktar spårbart💞
Zadig väska - Intressekoll på min zadig väska, inga defekter. Kom privat för egna bilder🩷nypris ca 3700kr
Liknande annonser
Visa alla