Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Dunjacka
Dunjacka  - 89 Dunjacka  - 90 Dunjacka  - 91

Dunjacka

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Färg: Beige

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt trendig dunjacka. Jackan är i storlek 34 och den är i otroligt fint skick. Säljer den då jag vuxit ur den💖 Meddela för fler bilder eller om det finns några funderingar.

Bellagrönholm
Bellagrönholm
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dunjacka - Akopia bottega venetta. Aldrig använd
Beige dunjacka - Säljer en mysig beige pufferjacka med huva. Jackan har långa ärmar och stängs med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar!
Dunjacka  - Säljer en beige pufferjacka från Cross sportswear med stor, mysig huva och svart dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor och Cross sportswear logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar. Jackan är i mycket bra skick, då jag knappt använt den. För att jag ångrade mig efter att retur och bytesrätten gått ut.  Säljer dels för det och för att jag vill spara ihop pengar till en annan jacka❣️Kontakta vid funderingar☺️
Dunjacka - Så snygg beige dunjacka i cool modell, har en liten defekt på ena armen som man ser på sista bilden
Dunjacka  - Jättesnygg dunjacka från hm
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Arket kappa beige  - Säljer nu min så fina arket kappa som är från förra året, men nu helt slutsåld. Den är i väldigt fint skick och mycket väl omhändertagen!!!💕💕💕💕