Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Peak Performance dunjacka - Svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en extra ficka på ärmen med rosa detaljer. Puffad design och logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och snygg till streetwear.
Peak Performance dunjacka - Säljer en jättefin mörkgrön dunjacka från Peak Performance. Jackan är både praktisk och snygg. Den har dragkedja, fickor, huva och logotyp på ärm och bröst. Går att styla till allt, är väldigt behaglig och håller en varm. Jackan är värderad till ett nypris på 2100 kr. Jackan har två små revor som är snyggt lagade hos en skräddare. Utöver revorna har jackan ett mycket bra skick. Priset är inte hugget i sten!
Dunjacka peak performance - Säljer en svart jacka från peakperformance som jag använd några gånger nu i vinter. finns inga defekter på den som är synligt. Nypris va 3990 men säljer den för 2700 och mindre vid snabb och smidig affär
Dunjacka Peak Performance - Dunjacka från Peak Performance i storlek M. Jackan är använd fåtal gånger och är i bra skick! Nypris: 2900kr, skriv om ni har några frågor🤍
Peak performance dunjacka - Fraktar elr möts upp, är ganska sliten och på vissa ställen som det funnits hål, har de igenlimmats😭😭men det märks inte dock. Köptes för 700kr
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer nu min snygg och funktionell svart dunjacka från Peak Performance, den är i bra skick. Jackan har en dragkedja framtill och en praktisk huva. Kom privat för fler bilder (säljer en liknande).
Mörkblå dunjacka från Peak Performance - Säljer en snygg mörkblå dunjacka från Peak Performance. Jackan har en dragkedja framtill och en praktisk huva. Perfekt för kyliga dagar.
Mörkblå dunjacka från Peak Performance - Snygg och funktionell mörkblå dunjacka från Peak Performance. Jackan har en dragkedja framtill och en praktisk huva. Perfekt för kyligare dagar.😊
Peak Performance Dunjacka
Peak Performance Dunjacka - 89 Peak Performance Dunjacka - 90 Peak Performance Dunjacka - 91

Peak Performance Dunjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin och skön dunjacka från Peak performance som jag inte använder längre! Använd några gånger men är skicket är felfritt! Hör av er för fler bilder!🥰

Sofia Husander
Sofia Husander
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en snygg trenchcoat från Bershka med bred krage, knytskärp i midjan och dubbla knappar framtill. Använd två gånger så nyskick! Perfekt för vår och höst.
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Svart pufferjacka från Burberry - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med huva och klassiskt rutigt foder i grått, vitt och rött. Jackan har dragkedja, knappar och två fickor med dragkedja. På ärmen sitter en Burberry London England-patch. Perfekt för kalla dagar.