Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sail Racing jacka  ( unisex ) - Köpte denna 2024, den köptes för cirka 3500kr. Och den kommer inte till användning mer. Den är använd 2/3 gånger sen så tröttnade jag för jag har massa jackor i garderoben och denna fastnade där så nu vill jag sälja den. Den är väldigt bra i skick ser ut som ny. Storleken är XS men sitter som S så det är en blandning på de.
Sail racing jacka  - Säljer en svart pufferjacka från Diel med hög krage och två bröstfickor med dragkedja. Jackan har en clean look och är perfekt för kalla dagar. Stängs med dragkedja framtill och har en normal passform. Snygg och enkel att matcha till olika outfits. Storlek funkar i s och xs
Sail racing jacka - Tja! Säljer nu en windbreaker från sail racing! Perfekt nu för våren och sommaren. Jackan är extremt skön och är i storleken s. Säljer den då den blivit för liten och inte andvänder den längre MVH Wilmer
Sail racing jacka  - Säljer min knappt använda jacka! Så gott som ny och inga hål eller liknande🤍
Sail racing jacka  - Kommer inte till användning men väldigt varm och fin jacka! Använd fåtal gånger och är i jättebra skick.
Sail Racing jacka - Säljer en snygg pufferjacka från Sail Racing i vit och svart med coola gula detaljer på insidan. Jackan har huva, dragkedjor och två stora svarta paneler framtill. Perfekt för dig som gillar sportig och modern stil.
Sail racing jacka unisex - Använd några gånger, syns inget på den. Skriv för fler bilder
Sail racing jacka unisex
Sail racing jacka unisex - 89 Sail racing jacka unisex - 90 Sail racing jacka unisex - 91

Sail racing jacka unisex

Storlek: S
Kategori: Jackor

1600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min sail jacka eftersom den knappt har kommit till användning. Köptes 2020 för ca 2500kr. Är i toppskick. Funkar för både killar och tjejer! Kan skicka fler bilder om de önskas💕💕👍🏼

elsa 🤎
elsa 🤎
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.