Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Flerfärgad teddyjacka
Flerfärgad teddyjacka - 0 Flerfärgad teddyjacka - 1 Flerfärgad teddyjacka - 2

Flerfärgad teddyjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Flerfärgad
Skick: Mycket bra skick

600 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Jättecool teddyjacka med olika färger och snygg design!

Alva
Alva
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Flerfärgad vindjacka från Dopesnow - Säljer en riktigt snygg skidjacka från Dope med abstrakt mönster i blått, rosa, lila och vitt. Jackan har en stormsäker huva som funkar lika bra med hjälm som utan. Den har ventalation under ärmarna som passar perfekt vid en varmare skiddag. På vänster arm finns ens ficka perfekt för liftkort. Jackan har en stor magficka med dragkedja och snörning i midjan. Den har handelsmuddar som är stretchiga och bekväma.  Perfekt för dig som vill sticka ut i backen och samtidigt hålla dig varm.
Flerfärgad pälsjacka - Säljer en cool flerfärgad pälsjacka med ett zigzag-mönster i brunt, beige och grått. Jackan har långa ärmar och en mysig, fluffig känsla. Perfekt för att sticka ut i mängden!
Flerfärgad regnjacka med retrostil - Säljer en cool flerfärgad regnjacka i retrostil med färgerna röd, vit, svart och turkos. Jackan har en hög krage och dragkedja framtill. Perfekt för en sportig look eller en promenad i stan en regnig dag. Har lite fläckar
Flerfärgad vindjacka lindex - Säljer denna supersnygga vindjacka från Lindex i stl XS. Den är svart med rosa, ljusbruna och orange detaljer, och har en luva. Fint skick. Perfekt inför hösten!🍁 skriv om du har frågor✨
Flerfärgad teddyjacka med dragkedja - Varm vinterjacka/kofta. Perfekt nu på vintern. Den är vit, svart och blå. Långa ärmar och dragkedja. Köpt för 800 kr.
Flerfärgad tweedjacka  Chanelinspirerad från GareDeRobe  - Säljer en unik flerfärgad tweedjacka GareDeRobe med fransiga detaljer och en härlig mix av färger som rosa, blå, gul och svart. Jackan har en klassisk passform med långa ärmar och en elegant struktur. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Massimo dutti hybrid cardigan - Storlek S | Massimo dutti | jackan är i väldigt fint skick | Normal passform | väldigt populär modell av Massimo dutti.
Moncler cardigan  - moncler cardigan, Den är i nyskick utan defekter, använd fåtal gånger. Storlek 2, passar mig som har storlek S
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Mörkblå jacka John Henric - John Henric, står storlek xs men sitter som s. Är 181cm väger 70kg som jämnförelse
Svart Stone Island jacka - Säljer denna riktigt schyssta Stone Island jacka i mycket bra skick. Jackan är lite tunnare och passar bra till svalare höst/vårdagar. Storleken är M men passar mer som en mindre S, värt att notera är att metallbiten på dragkedjan inte är original. Hör gärna av dig vid funderingar om t.ex. mått, fler bilder eller annat! 😁