Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar jacka - Säljer min colmar jacka från hösten-vintern 2024, nypris 6999kr. Jag säljer den då den tyvärr är för stor för mig. Den är knappt använd och är därför i väldigt bra skick. Jackan har inga defekter och är perfekt nu till vinter. Den har en avtagbar huva och är gjord av vattenavvisande återvunnet tyg, med en stilren effekt. Den framträdande kragen med tätare quiltning ger dig värme och komfort du behöver för att klara de kalla vinterdagarna.
Colmar jacka  - Colmar Semi-Glossy Down Jacket med Hood, svart, storlek S   Säljer en Colmar-jacka i storlek S, i svart med äkta päls på huvan. Jackan är i utmärkt skick, knappt använd, och ser ut som ny. Nypris: 5620 kr. Originalkvitto finns och den är köpt hos Minto.
Colmar jacka - Svart colmar jacka i dun. Jätte fint skick. 💗Storlek 38/M men passar även mit som bär S. Nypris runt 5000
Jacka från colmar - Säljer min älskade colmar jacka. Jättevarm så perfekt till vintern. Fråga gärna om fler bilder eller info! 🥰pris går att diskutera
Colmar jacka  - Jag säljer min Jack den är i bra skick har använt typ 4 gånger original pris 5200💕💕💕
Colmar jacka  - Superfin jacka från colmar. Storlek xs. Knappt använd då den tyvärr hann bli för liten, så i mycket bra skick. Inga defekter. Lite tunnare men fortfarande väldigt varm. Köpt för ca 3500. Skriv för fler frågor 🫶🏻
Colmar jacka - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Colmar . Den passar mig som är 168 och bär storlek S. Den Jackan har en snygg quiltad design, hög krage och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och varm jacka med cool look. Jackan är väldigt varm och perfekt för vintern.
Colmar jacka - Lägger upp igen pga oserösa köpare! Säljer min mammas gamla äkta colmar jacka som hon bara vill bli av med, därav de låga priset! Den är köpt för ca 3000kr. Superfint skick, den har inga defekter alls!
Colmar jacka
Colmar jacka  - 89 Colmar jacka  - 90 Colmar jacka  - 91

Colmar jacka

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Svart

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min svarta colmar ladies downjacket då den inte kommer till användning. Superfint skick inga skador. Nypris 5000kr. Lagom för mig som vanligtvis har storlek 38

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Tommy Hilfiger tröja - Tommy hilfiger tröja storlek unisex xxs, passar mig som vanligtvis har S
Gant tröja  - Gaby tröja med lappen kvar, storlek S
Skinnbyxor - Mörkgröna skinnbyxor från Zara storlek 36. Superfint skick
Vero Moda kapp - Grå Vero Moda kappa, fint skick, storlek 36
Zara kappa - Fodrad kappa från Zara i läderimitation. Superfint skick. Sitter bra på mig som vanligtvis har 38. Nypris 1195
Cool skinnjacka - skinnjacka med mycket coola detaljer, använd med i fint skick. Storlek L
Vero Moda kappa - Beige kappa från Vero Moda, superfint skick, knappt använd. Storlek M
Bomber jacka - Bomber jacka från Lager 157 storlek S, knappt använd
Jacka Vero Moda  - Jacka från Vero Moda storlek S. I mockaimitation. Fint skick men använd.
Kavaj Zara - Superfin svart kavaj från Zara, aldrig använd, sitter oversized på mig som vanligtvis har storlek 38
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →