Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Maja

Dunnjacka

Storlek: L
Category: Jackor

450 SEK

Beskrivning

Använd 2-3 gånger, helt ny jacka.

dunnjacka

Annons:

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Monika Beck
Teddyjacka  - Så snygg och slutsåld från Gina!! Perfekt till höst och vinter💕💕🍁
Gina Tricot XS
Teddyjacka
400 SEK
Astriiid💖🫶
Svart dunjacka från Colmar - Säljer en skit snygg svart dunjacka från Colmar. Jackan har en huva och stängs med dragkedja. Den har två fickor med dragkedjor framtill. Den är i jätte bra skick. Perfekt för våren💖
Colmar 36
Svart dunjacka från Colmar
1000 SEK
Adam
Moncler cardigan dam  - Säljer min systers fina Moncler cardigan till ett dugligt pris, skriv privat för kvitto! Den är i mycket bra skick nästan helt oanvänd. Storlek Xs, köpt för 9700kr säljes för 5999kr Skriv för intresse och mer information! Priset kan sänkas vid snabb affär!
Moncler XS
Moncler cardigan dam
5999 SEK
Amanda
Quiltad vit jacka med rosett - Supersöt quiltad jacka i vitt med en fin rosettdetalj framtill. Jackan har en croppad passform och långärmade ärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och trendig look.
S
Quiltad vit jacka med rosett
450 SEK
Maja ☕️🤎🍂🫧
Beige höst/vår kappa  - Helt ny kappa med lappen kvar. Från RYVLS i storlek 158/164. Jag är 158 cm för referens💕Pris kan diskuteras vid snabb affär!
RYVLS XS
Beige höst/vår kappa
800 SEK
sbsellout
GRÅ OVERSIZED STICKAD BOMBERJACKA / KAPPA - Supersnygg och slutsåld ifrån Zara, nästintill nyskick! knappt använd. passar xs/s. bilder tagna ifrån Hedvigs haul på TikTok, skriv privat för egna
Zara XS
GRÅ OVERSIZED STICKAD BOMBERJACKA / KAPPA
500 SEK
Arre
Arcteryx jacka  - Säljer min arcteryx jacka i storlek M. Jag fick den i julklapp och den va lite för stor och är fortfarande. Har ingen aning om den är äkta men den är jävligt  snygg, därför jag säljer den rätt så ”billigt” och bra för regn eftersom den är vattentät. Vattnet rinner bara av jackan som de ska göra på dessa modeller. Perfekt för en regnig dag eller kväll. ( Jackan är i ny skick och inget tecken på användning eftersom den bara har legat i garderoben sedan vintras)
arcteryx M
Arcteryx jacka
1800 SEK
Carlson Closet
Woolrich stickad cardigan - Säljer denna riktigt feta stickad Woolrich cardiganen!⭐️Storlek = L men passar också M!🤝Skick : HELT NY!🙌Hör gärna av er om ni har funderingar👍
Woolrich L men passar också M
Woolrich stickad cardigan
1299 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick Annonsera på plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play