Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Remain Birger Christensen jacka - Vårjacka från Remain Birger Christensen. Använd 2 gånger. Nyskick. Storlek M men oversized modell.
Shearling jacka från Remain - Snygg grå pälsjacka från Remain med bruna lamm läderdetaljer. Jackan har en klassisk krage och stora fickor med knappar framtill. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både varm och stilren.
Gul väst från H&M - Säljer en ljusgul väst från H&M med dragkedja framtill. Västen har en enkel och stilren design, perfekt för lager-på-lager under vår och sommar.
Moncler väst - Intressekoll på min härliga moncler väst!! Den är som ny, skriv vad ni e redo att betala🙌🏼 den är äkta, storlek 2
Moncler väst - Moncler väst köpt i min kompis vintage butik! Bra kvalité och ser väldigt äkta ut!
Väst  - Första och andra bilden är lånad. Varm och skön väst från zara. Perfekt till våren. Har använts väldigt sparsamt och är som ny. Pris kan diskuteras💖
Colmar väst gul - Den är i väldigt bra skick använt den fåtal gånger  Köpt för 1999kr
Remain Birger Christensen väst
Remain Birger Christensen väst  - 89 Remain Birger Christensen väst  - 90 Remain Birger Christensen väst  - 91

Remain Birger Christensen väst

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Remainbirgerchristensen
Färg: Gul

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Dunväst från Birger Christensen, aldrig använd, storlek 36. Denna kostar ordinarie 2000kr nu på rea för 1100kr.

Lina
Lina
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart ärmlös jumpsuit från Bossy - NY med prislapp! Säljer en superstylish svart jumpsuit från Bodssy. Den är ärmlös och har en tight passform som verkligen framhäver figuren. Perfekt för en utekväll eller en cool vardagslook. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära hela dagen. Den har en dragkedja i ryggen för enkel på- och avtagning. Ett måste i garderoben för alla fashionistas! 🖤
Bruna stövletter med klack - Säljer ett par snygga burgundy stövletter i skinn från Miista. De har en spetsig tå och en elegant klack som ger en stilren look. Perfekta för höst och vinter, och funkar lika bra till vardags som till fest. storlek 37, normal i storleken.
Rosa hoodie från Khy - Säljer en supermysig rosa hoodie från Khy i storlek M. Den har en dragkedja framtill och en stor luva som är perfekt för kyliga dagar. Materialet är mjukt och bekvämt, vilket gör den idealisk för både vardag och chill. Passformen är normal och den är i nyskick. Perfekt för hösten.
Liknande annonser
Visa alla