Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Armani/EA7 jacka - Svart pufferjacka från EA7 med diskret logga på bröstet. Jackan har huva, hel dragkedja och quiltad design. Perfekt för dig som gillar en stilren look med sportig touch. Lätt och smidig att bära, passar till många outfits.
EA7 Armani jacka  - Liten skada på armen, men sydd av sömmerska.
Armani, EA7 jacka - EA7 Emporio Armani dunjacka  Storlek M men passar också för L Köpt för 1600
EA7 Armani Jacka - Säljer min Armani jacka som är använd förra vinter, finns inga skavanker eller liknande, passar M och L Sitter bra på mig som e 190cm i armar   Priset är inte hugget i sten så vid snabbaffär kan jag sänka mig
Ea7/Armani jacka - Säljer nu min feta Armani jacka använd ett fåtal gånger och har inga skador eller fläckar.
Ea7 Armani regn jacka  - Använd cirka 2 gånger den har inga skador helt ny
EA7 Emporio Armani jacka - Herrjacka. Varsamt använd under en vinter. Står inte för frakten, köptes ny för 3500kr.
ea7 Armani Jacka - Säljer denna jacka då jag har köpt en ny. Kvitto finns
EA7 Armani jacka
EA7 Armani jacka - 0 EA7 Armani jacka - 1 EA7 Armani jacka - 2

EA7 Armani jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: EA7 Emporio Armani
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min Armani jacka eftersom den inte kommer till användning, storlek M. Inte använd så mycket så är som ny, pris är diskuterbart.🙂

Alex1
Alex1
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart Kenzo hoodie med tigerbrodyr - Svart hoodie från Kenzo med ikonisk tigerbrodyr i guld och vitt på bröstet samt texten 'KENZO PARIS'. Tröjan har huva med snörning och är tillverkad i 100% bomull. Är äkta kan leta fram kvitto.
Dsquared2 jeans  - Grå jeans från Dsquared2 med coola slitningar, hål och färgstänk för en edgy look. Slim fit-modell med klassisk femficksdesign och dragkedjegylf. Tillverkade i bomull med snyggt tvättad finish och detaljer som sticker ut.
Armani hoodie - En Armani hoodie med guldiga tryck som är i storlek 12A, 150cm barn, nästan aldrig använt så är som ny. Det är bara att skriva om de är något du undrar över, pris ej hugget i sten!
Liknande annonser
Visa alla