Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
EA7 väst (Emporio Armani)
EA7 väst (Emporio Armani)  - 89 EA7 väst (Emporio Armani)  - 90

EA7 väst (Emporio Armani)

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Emporio Armani
Färg: Svart

240 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Köpt på NK i Stockholm och är i nyskick. Nypris är 2000kr. Är M men passar även om man behöver S eller L.

ML
ML
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rutig Burberry bälte med silverfärgat spänne - Säljer ett snyggt Burberry bälte med klassiskt rutig design i beige, brun och röd. Bältet har ett stort silverfärgat 'TB'-spänne och är tillverkat i skinn med tygöverdrag. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Burberry skjorta vit - Burberry skjorta, äkta i storlek M. Den snyggaste skjortan enligt mig men har tyvär växt ur den. Nypris ca 5500kr. Storlek M men passar även S och L
Svart hoodie från Polo Ralph Lauren - Säljer en mörkblå hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja framtill och klassisk huva. Tröjan har fickor på magen och den ikoniska broderade loggan i vitt på bröstet. Perfekt för en avslappnad och stilren look. Köpt för 1950kr i Palma de mallorca i en ralph lauren butik för ca 1 år sedan. Den är äkta och är i storlek M.
Liknande annonser
Visa alla