Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kort kappa
Kort kappa  - 89 Kort kappa  - 90 Kort kappa  - 91

Kort kappa

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Esprit
Färg: Marinblå
Skick: Bra skick

150 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Kort kappa från Esprit som inte kommer till användning, säljs inte längre.

Amelia
Amelia
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå kort kappa - Superfin kort kappa perfekt som höst- eller vårjacka!  Står ingen storlek men skulle säga S/M. Använd ett fåtal gånger
Kort kappa - Säljer denna superfina korta kappan då jag redan har en. Perfekt nu till vintern/våren
Kort kappa - Säljer denna fina kappa från zara då den inte kommer till användning. I bra skick, ena knappen har dock gått av, men det syns inte när den är på. Original pris: 400kr
Kort kappa - En superfin kort kappa köpt second hand i strl xs/s skulle jag säga
Kort kappa - Säljer denna superfina korta marinblåa kappa. 🩷
Kort mörkblå kappa  - Kort, mörkblå kappa från Missäy i storlek S/M.
Kort kappa - Super fin och VARM kappa, säljer då jag måste rensa tyvärr. Använt några gånger förra vintern och har aldrig fryst med den👍🏼köpt för ca 900kr men vill bli av med det snabbt därav det låga priset
Kort kappa - Säljer nu min korta kappa från LegGer by Lena Gercke. Köpt för 1139kr. Säljer direkt för 899kr. Pris kan annars diskuteras.  Skriv för fler bilder.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart dunjacka från Parajumpers - Snygg svart dunjacka från Parajumpers med klassisk quiltad design och gul detalj vid kragen. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och patch med logga på axeln. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med olika outfits. Har några defeker som trasig grej på zipen men funkar fortfarande det gula bandet saknar en grej på och den är lite sliten