Alla kategorier > Jackor
Olivgrön parkajacka från Even&Odd
Olivgrön parkajacka från Even&Odd - 0

Olivgrön parkajacka från Even&Odd

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Even&Odd
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg olivgrön parkajacka från Even&Odd med fyra stora fickor framtill och markerad midja. Jackan har hög krage med tryckknappar och är perfekt för lager-på-lager-stil. Sitter som xs.

Swea ressel
Swea ressel
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Olivgrön parkajacka från Explorer - Parkajacka i olivgrönt med orange quiltat foder, huva och praktiska fickor med knappar. Jackan har dragkedja och tryckknappar framtill samt en bröstficka med dragkedja och orange detalj. Reflexer på ryggen och nedtill för extra synlighet.
Olivgrön parkajacka från Carhartt - Säljer en olivgrön parkajacka från Carhartt med huva och dragsko i midjan. Jackan har quiltat foder, två stora fickor framtill och stängs med dragkedja och tryckknappar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och funktionell jacka.
Olivgrön parkajacka från WA - Säljer en olivgrön parkajacka från WA med huva och dragkedja. Jackan har långa ärmar med justerbara muddar och flera praktiska fickor. Perfekt för höst och vår.
Olivgrön parkajacka från Lindex - Säljer en olivgrön parkajacka från Lindex med fyra stora fickor framtill, axelklaffar och hög krage med tryckknappar. Känns som en jeans jacka . Passar Xs och S
Olivgrön parkajacka från Didriksons - Parkajacka från Didriksons i olivgrönt med fluffig fuskpäls på huvan och mjukt vitt teddyfoder. Perfekt för kalla dagar.
Olivgrön parkajacka Hollister XS - Snygg olivgrön parkajacka från Hollister med huva och flera praktiska fickor framtill. Jackan har dragkedja och tryckknappar, samt en patch med Hollister-logga på ärmen. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och cool stil.
Olivgrön parkajacka med fleecefoder - Säljer en olivgrön parkajacka med mysigt fleecefoder. Jackan har en dragkedja och knappar framtill samt praktiska fickor som rymmer mycket.
Olivgrön parkajacka med svart päls foder - Jag säljer min MR and Mrs Smith parka - Superpris! Militärgrön parka med svart pälsfoder, som man kan ta av för anpassning till olika väder. Jackan har en elegant lammskinns trim och är otroligt varm & stilren. Perfekt för vinter och kyliga dagar. Jack är utan defekter i fint skick. Helt äkta utan några fusk detaljer. Passa på att få en kvalitets jacka till ett fantastiskt pris!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.