Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka med huva - Säljer en snygg diskret svart dunjacka från Everest med huva och dragkedja. Jackan har en pufferdesign som ger extra värme och stil. Perfekt för kyliga dagar.
Svart dunjacka med huva från Everest - Säljer en svart dunjacka med huva och dragkedja. Jackan är quiltad och har en pufferdesign som ger en skön och varm känsla. Perfekt för kyligare dagar. 🖤storlek M, nypris 2500kr
Svart dunjacka med huva - Säljer en svart dunjacka från Everest Jackan har en praktisk huva och stängs med dragkedja. Den har stora fickor framtill med knappar och en innerficka i mesh. Perfekt för kalla dagar.
Svart dunjacka med huva EVEREST - Säljer en svart dunjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design, två fickor med dragkedja och lång ärm. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med allt. Snygg och funktionell för dig som vill hålla värmen. Från Everest
Svart quiltad dunjacka - Snygg svart quiltad dunjacka med dragkedja framtill. Perfekt för kyligare dagar med sin lätta och bekväma design. Jackan har långärmade ärmar och en stilren look.
Svart dunjacka från Everest med huva - Svart dunjacka från Everest med huva, dragkedja och tryckknappar framtill. Jackan har stora fickor med lock och en bröstficka med dragkedja. Hittade en liten röd fläck vid ena fickan, men skulle tro att den går bort i tvätten. Den är i barnstorlek men passar även en S.
Svart dunjacka från Everest med huva - Säljer en svart dunjacka från Everest med huva och dragkedja framtill. Jackan är quiltad och har en clean, sportig look som passar perfekt när det är kallt ute. Lätt och smidig att bära, med en snygg glansig finish och diskret logga på bröstet. Fungerar för både xs/s
Svart dunjacka med huva från Everest - Säljer en svart dunjacka från Everest med huva och dragkedja. Jackan är lätt, har quiltad design och passar perfekt för kyliga dagar. Snygg och enkel modell som är lätt att matcha med olika outfits. Helt oanvänd, nypris 999kr säljer för 300
Svart quiltad dunjacka med huva
Svart quiltad dunjacka med huva  - 0 Svart quiltad dunjacka med huva  - 1

Svart quiltad dunjacka med huva

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Everest
Färg: Svart
Skick: Bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren svart quiltad dunjacka med huva från Everest. Jackan har en dragkedja framtill och är perfekt för kyligare dagar. Den är långärmad och har en modern passform.

AntonOstring
AntonOstring
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Röd ribbad C.P Company mössa - Snygg röd ribbad mössa med goggle framtill. Perfekt för att sticka ut i mängden och hålla sig varm under kyliga dagar.
Gucci Keps - Säljer en snygg Gucci keps med ett tigerbroderi framtill. Kepsen har ett klassiskt mönster i beige och svart med en justerbar rem baktill. Perfekt för att ge din outfit en unik touch.
Svarta Chelsea boots från Vagabond - Snygga svarta Chelsea boots från Vagabond i skinn. De har en klassisk design med elastiska paneler på sidorna och en dragflik baktill för enkel påtagning. Perfekta för en stilren look. Nypris 1400kr använda max 3 gånger.
Blå Oxfordskjorta från GANT - Säljer en klassisk blå Oxfordskjorta från GANT med normal passform. Skjortan har en bröstficka med broderad logotyp och knappar framtill. Perfekt för en stilren look.
Svart skjorta från Crocker - Snygg svart skjorta från Crocker med klassisk krage och två bröstfickor med knappar. Skjortan har långa ärmar och en normal passform, perfekt för en stilren look. Tillverkad i ett slitstarkt material som ger en bekväm känsla.
Rosa rutig skjorta från Thomas Nash - Säljer en stilren rosa skjorta från Thomas Nash i 100% bomull. Skjortan har ett rutigt mönster med blå linjer och en bröstficka. Perfekt för en klassisk look.
Liknande annonser
Visa alla