Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kavaj/blazer - Jättefin ljusgrå kavaj från H&M😍 säljer pga att jag vill ha den mer oversize. Som ny🤍
Kavaj/blazer - Jättefin mellan grå kavaj från H&M som jag säljer för jag inte får användning för den tyvärr:/ . Som ny🤍
Beige blazer - Stilren beige blazer i linne med klassisk krage och enkel knappstängning framtill. Två fickor med lock och lång ärm ger en clean look. Perfekt för dig som gillar en avslappnad men ändå dressad stil.
Beige blazer  - Så fin!!
Rutig blazer - Helt oanvänd och med alla lappar kvar. Stl S men tycker den passar mycket mer som en M. Med axelvadd. Inköpspris 799kr.
Blazer
Blazer - 89 Blazer - 90

Blazer

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Märke: H&M

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En ny blazer med prislappen på. Jättefin nu till våren och till sommaren. Jag har inte haft användning för den så därför säljer jag den. Passar storlekar 34-40 om man vill ha den oversized. Skriv gärna om du vill veta mer!

Saga Palmqvist
Saga Palmqvist
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Kort trenchcoat  - Grön trenchcoat från hm
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Jacka zara  - Vårjacka quiltad från zara. Med dragkedja. Banden längst ner kan man dra i för att jackan ska sitta tajtare nedtill🩷
jacka - snygg jacka från hm som kommit till ganska mycket användning men inga direkta defekter! skriv för fler bilder💞💞