Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
vit fila jacka - skitsnygg fila jacka köpt från junkyard. säljer pga alldeles för stor på mig som är 158cm. jättebra skick då den aldrig har använts, därför är även priset ganska högt. de står att den är stl S men den är väldigt stor i storleken, kanske en ”killjacka”.
FILA JACKA - Vind jacka från fila ❤️
FILA jacka - En FILA jacka i storlek s.
Fila jacka  - Tidigare favorit men väldigt sparsamt använd, super cool
FILA jacka  - Fila jacka/tröja
FILA jacka
FILA jacka - 89 FILA jacka - 90 FILA jacka - 91 FILA jacka - 92 FILA jacka - 93

FILA jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Fila
Färg: Vit

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit teddy jacka från FILA, använd fåtal gånger, bra skick, nästan nyskick, inget slitage. Storlek L. Kan mötas upp i Stockholm och Uppsala.

melina
melina
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 - Svarta boots i storlek 38 med silverdetaljer i okej skick, använda några gånger, har även fodring på insidan och en liten klack på 4 cm. Möts upp i Stockholm och Uppsala, annars tillkommer frakt
 - En fin vit festklänning med spetsdetaljer som användes på studenten, köpt från Zalando 2016, från märket Anna Field i storlek 36, den är uppsydd och passar perfekt till den som är runt 163 cm. Möts upp i Stockholm och Uppsala, annars tillkommer frakt
 - Sherpajacka i denim från Asos i storlek 40. God kvalitet. Möts upp i Stockholm och Uppsala, annars tillkommer frakt
 - Svarta boots från H&M med silverdetaljer i storlek 38. Nästan oanvända, mycket gott skick. Möts upp i Stockholm och Uppsala, annars tillkommer frakt.
Ljusbrun Championhoodie - Ljusbrun Championhoodie i strl L men känns med som en M. Använd men bra skick, inga tecken på slitage. Material: bomull. Kan mötas upp i Stockholm och Uppsala.
Tröja - Svart tröja med grön/gul/röda detaljer, inte äkta. Storlek M. Bra skick, använd fåtal gånger. Kan mötas upp i Stockholm och Uppsala.
Liknande annonser
Visa alla