Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kappa Filippa k  - Kortare Kappa från Filippa k i navy blue. Ullblanding som håller varmt under vintern. Använd några gånger bara så den ser ut som helt ny inga defekter alls. Hör av er vid frågor!
Filippa K kappa - Säljer denna fina ullkappa från Filippa K. Säljs då den inte kommer till användning, nypris på runt 3500.
Brun lång kappa från Filippa K - Säljer en stilren brun kappa från Filippa K med klassisk krage, knappar och bälte i midjan. Kappan är lång, har långa ärmar och är tillverkad i ull och kasmir. Perfekt för dig som gillar en clean och tidlös look. OBS använd en gång. Storlek 32 men passar mig som vanligtvis är en 36a och 165 cm lång.
Filippa K kappa - Säljer min underbara kappa från Filippa K. Beige med guldknappar. Väldigt sparsamt använd, ca 2 gånger.  Köpt för 9000kr.  Stl. M men passar även S
Svart kappa från Filippa K - Säljer en elegant svart kappa. Den har en klassisk design med knappar framtill och långa ärmar. Tyvärr är fodret trasigt, men utsidan är i bra skick. Perfekt för höst och vinter! Den är väldigt varm. Som man ser på bilderna är sidenet på insidan trasigt, men det syns inte från framsidan. En av knapparna har trillat av, men det är inget som syns. Väldigt varm och skön!
Mörkblå kappa från Filippa K med bälte - Snygg blå kappa från Filippa K med klassisk krage och knytbälte i midjan. Modellen är lång med raka ärmar och har en stilren, minimalistisk look. Perfekt för dig som gillar enkel och tidlös design. Materialet är mjukt och har en lätt glansig finish.
Lång Svart kappa från Filippa K - Kappa från Filippa K i storlek 34. Sparsamt använd och i mycket bra skick!
Grå kappa jacka från Filippa K - Snygg grå kappa från Filippa K i mjuk ullmix. Omlottmodell med bälte i midjan, stora fickor och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar stilren och minimalistisk look. Passar till allt och är superenkel att matcha. En knapp saknas men inget som stör då man kan knyta annars lättfixat för den som kan se sista bilden❤️
Filippa K kappa
Filippa K kappa - 89 Filippa K kappa - 90 Filippa K kappa - 91

Filippa K kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kappa från Filippa K! Storlek Small. Köpt för några år sedan så har använt den en del men den är i bra skick! Passar även mig som vanligtvis har M. Modellen på kappan heter Parker Double Face Wool Coat.

Mvrinv
Mvrinv
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.