Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
College jacka
College jacka - 89 College jacka - 90 College jacka - 91

College jacka

Storlek: Xs-L
Kategori: Jackor
Märke: Boohoo
Färg: Blå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin Blå college jacka från boohoo i storlek xs men den passar lika väl s-L då den är väldigt stor i storleken❤️🌷

❤️Lea❤️
❤️Lea❤️
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
College jacka  - Säljer denna jacka från Boohoo i storlek 38. Fint skick! Skriv vid frågor eller fler bilder
College Jacka - Köpt second hand. I väldigt bra skick inga defekter alls! Enfärgad bak till men coola detaljer fram till och på armarna😍
College jacka - Superfin oversized college jacka köpt secondhand för 1000kr 💓 Pris går att diskutera
College jacka - Fet college jacka. Köpt i Canada i en vintage butik. Säljer pga brist av använding. Äkta läder& ull. Priset kan diskuteras.
College jacka - Jackan är i nyskick och aldrig använd och säljs pga det. Jackan är i stl. M men är oversized. Är du intresserad hör gärna av dig för fler bilder😊
COLLEGE JACKA/BASEBOLL JACKA - Säljer min collegejacka då den inte kommer till användning.  Materialet inuti är otroligt mjuk och skön.  10/10 i skick överlag  Storleken är XS men passar även S och M
College jacka - Säljer min blåa collage jacka från SVEA. STORKEK M
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.