Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kavaj - Brun kavaj i manchester matereal. Går att använda som jacka, kofta, kavaj mm 🤩storlet uppskattas till S men står M på plagget
Riley kavaj - Säljer denna fina och rätt bra skicka kavaj. Sitter riktigt fint samt har rinna unika sträck runt om kring kavajen. Passar med många byxor, skjortor eller T-shirts. Skicka privat för mer bilder eller info.
Kavaj - Brun kavaj i mjukt material Rockn’Blue som jag har köpt secondhand. Pris kan diskuteras.
Kavaj - Saknar en knapp! Brun rutig kavaj. Prioriterar köpare som kan mötas upp❣️
Brun kavaj  - Kavaj i lite tunnare material, gott skick. Insydd vaddering i axlar. Storlek M  och sitter lagom löst på mig som har S.
Fodrad kavaj - Oanvänd, helt ny! Fodrad kavaj från asos tall strl 42. Jättefin höstjackan som tyvärr inte kommit till användning i min garderob.
Vintage kavaj - Köpt på second hand, färgen är mörkbrun och den är väldigt oversize. Fint skick min slitningar på insidan.
Vintage Kavaj - Vintage kavaj som köptes secondhand. Aldrig använt, men har små fläckar på inre vänster fickan som lätt går att skölja bort!  Ingen storlek men skulle säga att den motsvarar Herr M och sitter väldigt oversized på mig som har S!  Hör av dig vid frågor! 🫶🏼🩷
Kavaj
Kavaj - 89 Kavaj - 90

Kavaj

Storlek: 38
Kategori: Jackor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brun kavaj/ kappa! Köpt från french connection för ca 1500.💘

H&A
H&A
(67)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
H&M teddyjacka - Beige bomberjacka i teddymaterial från H&M💗 Lånad bild
Svart Define jacka från Lululemon - Snygg svart vindjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, samt hög krage. Tillverkad i ett stretchigt syntetmaterial som passar perfekt till träning eller vardagsoutfits. Size 2
Svart cardigan jacka från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har rund halsringning, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade ärmar och quiltad polyester framtill ger en modern look.
Uniqlo overshirt - Tjena! Säljer nu en av mina favorit plagg i hela garderoben min olivgröna overshirt från uniqlo. Den är perfekt nu till våren och sommaren och passar nästan till allt. Är i bra skick och storleken på den e xs men är väldigt stor i storlek så sitter lite mer som S-M. Hör av er om ni har några frågor!😁✌️
Mörkblå teddyjacka från Zara - Mysig mörkblå teddyjacka från Zara med dragkedja framtill och två fickor. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Tillverkad i mjukt teddy-material som håller dig varm och bekväm.
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!
Mango Brun och beige rutig jacka med dragkedja - SLUTSÅLD MANGO JACKA, NY MED LAPP, PRIS KAN DISKUTERAS‼️Säljer en oversized rutig jacka i brunt och beige med dragkedja framtill och klassisk krage. Jackan har långa ärmar och ett avslappnat, loose fit. Perfekt för dig som gillar en trendig och bekväm stil.