Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Päls/skinn jacka
Päls/skinn jacka  - 89 Päls/skinn jacka  - 90 Päls/skinn jacka  - 91

Päls/skinn jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vårig cool skinn jacka med päls detalj på kragen!! Aldrig använd och lappen är kvar!

isabella
isabella
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
äkta skinn jacka  - skinn jacka i äkta skinn 💓
Skinn jacka med päls i - Snygg skinnjacka med päls i, inga skador. Snabbköp= 100kr rabbat
Skinn jacka  - Säljer min skinn jacka som har använts endast ett få tal gånger och är därför som ny. Den är i storlek 36 men passar även för 34/38. Säljes för 199kr.
Päls jacka  - Jättefin päls jacka från h&m
Päls jacka  - Svart pälsjacka i nytt skick från H&M.
Snygg Päls jacka - Den här jätte snygga päls jackan måste jag sälja för att de är för kort i armarna och har varit de sen jag köpte den från en annan person här på plick. Men den ser knappast använd ut💗
Päls jacka  - En jätte fin svart pälsjacka. Materialet är jätte skönt, andvänds inte längre.  Jag har storlek S på jackor, denna passar fortfarande
Skinn jacka - En super cool skinn jacka från hm, som säljs pågrund av att den inte passar eller anmäld längre. Hör av er vid frågor och intresse! Kramis 🤗
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan dam - Moncler cardigan för Damer  🧼 Skick: Inga skador, helt ny, använd 1 gång  📏 Storlek: 1 alltså S, sitter perfekt  🚭 Rök-fritt hem och djur-fritt  📦 Fraktas samma dag eller dagen efter    💘 Perfekt för alla hjärtans dag
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Riley Field Jacket - Snygg marinblå vindjacka från Riley med fyra framfickor och knappar. Skriv och ni har frågor och pris kan diskuteras🙌
Ralph lauren Field Jacket - Säljer nu min Ralph lauren jacka! Perfekt inför vår säsongen! Den är i storlek | S |, och passar någon som är ungefär 177-184 (cm). Priset är ej huggit i 🪨och om du har funderingar skriv till mig privat.
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️