Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Windstopper Galvin Green
Windstopper Galvin Green - 89 Windstopper Galvin Green - 90 Windstopper Galvin Green - 91

Windstopper Galvin Green

Storlek: M
Kategori: Jackor

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Windstopper måste väl ändå vara världens bästa plagg? Passar perfekt i vind, kyla med flera lager under och klarar även en del regn. För golfaren är det den optimala jackan att ha i bagen men den är lika användbar på promenader🏌🏼‍♀️ Reglerbar i midjan, resår i ärmarna och ficka på ryggen. Jackan är välanvänd och har fått lite fläckar på de vita partierna. Loggorna har även spruckit en aning, se bilder. Funktionsmässigt är jackan som den var när jag köpte den. Nypris ca 2 000 kr.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Levi’s 710 Super Skinny - Älskar modellen men säljs pga fel storlek. Oanvända eller möjligtvis använd 1-2 gånger. Storlek W 26 L 30.
Lyle & Scott kofta - Kofta i mörkt blå, nästan svart färg från Lyle & Scott. Fem knappar, ribbade muddar. Perfekt under vintern!
Blus COS - Blus från COS med fina detaljer. Marinblå med vitt mönster, passar perfekt till enklare byxor eller kjol. Använd fåtalet gånger, så jag hittar inga synliga defekter. Storlek 36.
Everest Vinterjacka - Vit vinterjacka i längre modell med många fickor och avtagbar luva. Jackan är i gott skick men lite smutsig. En perfekt vinterjacka i storlek 38.
Liknande annonser
Visa alla
Galvin Green Jacka - Jättefin svart Galvin Green jacka i storlek 146/152. Nypris ca 1500/200kr💞
Vit golftröja från Galvin Green - Säljer min vita golftröja från Galvin Green då den har blivit för liten. Storlek: Står M men kag skulle säga att den passar för nån som bär S i vanliga fall. Tröjan har ett igensytt håll på ena armen som man kan se på bild 4.
Galvin Green golfjacka - Galvin Green golfjacka i superfint skick, stl 38.
Vit fjäderjacka från Ann Green - Säljer en fluffig och kort vit jacka från Ann Green, tillverkad av fjädrar med polyesterfoder. Jackan har en croppad passform och är perfekt för att sticka ut med sin unika look. Stängs framtill och har korta ärmar.
Röd Sail Racing windstopper väst - Sportig röd och vit väst från Sail Racing med huva och dragkedja framtill. Tillverkad i vindtätt material, perfekt för aktiva dagar utomhus eller på havet. Funkar också perfekt till vardagliga utflykter eller till skolan. Har nycket små tecken på användning. Är liten i storleken passar 152-164 eller xxs.
Windstopper jacka - Säljer nu denna härliga windstopper jacka då jag tröttnat - använt den ett fåtal gånger men den är i bra skick. Storlek L men liten i storleken.
Haglöfs Gore Windstopper jacka dam – Strl S - Säljer en mycket fin och funktionell outdoor-jacka från kvalitetsmärket Haglöfs. Perfekt som ett tekniskt mellanlager eller som ytterjacka under höst, vår och blåsiga sommardagar. Jackan är utrustad med ett äkta Gore Windstopper®-membran, vilket innebär att den är 100% vindtät samtidigt som den har en fantastisk andningsförmåga. Den har robusta förstärkningar i polyamid på axlar och ärmar för extra slitstyrka.
Fortsätt i appen →