Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?

Gant Ocean Patch jacka
300 SEK
Skick: 9/10 - Strlk: M - Herr En fin seglarjacka från Gant. Jackan är sparsamt använd och det enda felet med den är en liten fläck på baksidan (som, om jag ska vara ärlig är svår att lägga märke till). Den passar bra på både hösten och våren iochmed att den är varm och har en "puffer" känsla. Jackan är några år gammal men fortfarande i ett fint skick. Om ni har några frågor eller vill ha fler bilder så är det bara att höra av er!
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.