Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkgrön pufferjacka från GANT - Snygg mörkgrön pufferjacka från GANT med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad design och ribbade muddar vid ärmslut. Perfekt för kalla dagar och har en cool, sportig vibe. Passar dig som gillar stilrena och funktionella jackor.
Grön pufferjacka från GANT - Säljer en snygg grön pufferjacka från GANT i storlek medium. Jackan har en dragkedja framtill och två praktiska fickor med dragkedjor. Perfekt för kyliga höst- och vinterdagar. Den är i mycket bra skick dock ingen luva!
Grön pufferjacka från GANT - Tunn grön dunjacka från gant i storlek 158/164.         Har en liten defekt på ryggen.
Mörkgrön pufferjacka från Colmar - Säljer en mörkgrön pufferjacka från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design, två sidofickor med dragkedja och en diskret logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Mörkgrön dunväst med huva från GANT - Snygg mörkgrön dunväst från GANT med huva och dragkedja framtill. Västen har två fickor med dragkedja och är perfekt för lager-på-lager. Klassisk logga på bröstet och quiltad design.
Mörkgrön quiltad pufferjacka - Säljer en mörkgrön pufferjacka med quiltat mönster och hög krage. Jackan har oversized passform, långa ärmar och snygga snörningsdetaljer framtill. Perfekt för kyliga dagar och riktigt trendig look.
Gucci mörkgrön pufferjacka med huva - Säljer en fet mörkgrön pufferjacka från Gucci med GG-logga över hela jackan. Jackan har huva, dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Materialet är glansigt och känns lyxigt, perfekt för kalla dagar. Jackan är långärmad och har en loose passform. M passar även S
Mörkgrön pufferjacka från Everest - Säljer en mörkgrön pufferjacka från Everest med hög krage, avtagbar huva och dragkedja med tryckknappar. Jackan har två stora fickor framtill och quiltad design som ger en riktigt puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear.
Mörkgrön pufferjacka från GANT M
Mörkgrön pufferjacka från GANT M - 0 Mörkgrön pufferjacka från GANT M - 1 Mörkgrön pufferjacka från GANT M - 2

Mörkgrön pufferjacka från GANT M

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Gant
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mörkgrön pufferjacka från GANT i storlek medium. Jackan har huva med dragsko, två sidofickor med dragkedja och GANT-logga på bröstet och ärmen. Perfekt för kalla dagar med sin quiltade design och snygga look. Storleken kan även passa en liten L. Original pris: 3000. Köpt för ett år sen men knappt använd på grund av en ”varm vinter”. Pris kan diskuteras vid snabb affär.

Colin Gierszewski
Colin Gierszewski
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Lyle & Scott: Piké-tröja - Snygg ljusblå/turkos pikétröja från Lyle & Scott med klassisk krage och tre knappar framtill. Tröjan har det ikoniska gula logomärket broderat på bröstet och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt till jeans eller shorts för en clean look på sommaren! 🎉Piké-tröjan är köpt på Lyle&Scott’s outletbutik i Barkarby och är oanvänd därav utmärkt pris! 🎉För mer info skriv dm!
Polo Ralph Lauren: Premium Sweatshirt - Klassisk blå sweatshirt från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och den ikoniska vita logon broderad på bröstet. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och stilren look.      🎉699 pris då tröjan är köpt på Boozt för 2195 och precis som ny! 🎉För mer info skriv dm!
GANT: T-Shirt - Snygg grå t-shirt från GANT i storlek M. Klassisk modell med rund hals och liten broderad logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt till jeans eller shorts för en clean och enkel stil. 🎉Slim Fit  🎉För mer info skriv dm!
Polo Ralph Lauren: Polo Bear TieDye Limited Edition T-Shirt - Denna fantastiska TieDye T-Shirten från Polo Ralph Lauren är en Limited Edition Polo Bear T-Shirt med en fiskare som version av Polo Bear. Säljer denna som är nästan som helt ny då den är för stor för mig (Stor XL) 🎉 Tröjan är som helt ny och köpt på Boozt för 1995 kronor. 🎉För mer info skriv dm!
Gant Shield Hoodie - Snygg marinblå hoodie från Gant med broderad logga och texten 'American Sportswear' på bröstet. Klassisk huva med dragsko och stor magficka framtill. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial och har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. 🎉OBS (Se bild 5 och 6) På varsin armbåge har materialet slitage därav pris! 🎉Inga returer accepteras då skick alltid beskrivs i beskrivning! 🎉För mer info skriv dm!
Liknande annonser
Visa alla