Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart päls jacka - Mysig svart teddyjacka i mycket bra skick. Den går bara att knäppa vid halsen 🥰
Svart jacka med päls  - Snygg svart jacka ifrån hollies säljer för den inte kommer till användning
Päls jacka  - Säljer min päls jacka på grund av storlek har använt bara en vinter .vi kan ändå mötas i Stockholm
Parka päls svart jacka  - Säler min parka jacka med äkta päls. Den är i nyskick med fluffig päls oxh inga deffekter. Jättevarm och mysig och passar både till vardag men även finare tillfällen. I storlek S. Köpt för 4700kr säljs för 3000kr. Fler bilder kan skickas om så önskas.
Svart vinter jacka med päls - Den är knappt använd och är i bra skick.
Svart jacka med äkta päls från RockAndBlue - Säljer en svart vinterjacka med stor, fluffig tvättbjörnspäls runt huvan. Jackan har en figurnära passform, dragkedja och knappar framtill samt fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla dig varm och snygg.
Svart mocka jacka med päls - Mysig svart pälsjacka med stor krage. Jackan har en sned dragkedja framtill och två fickor på sidorna.
Svart päls jacka
Svart päls jacka  - 89 Svart päls jacka  - 90 Svart päls jacka  - 91

Svart päls jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min pälsjacka nu från garoff original pris är 5999 kr använd få gången och köpt för 1 år sedan

Alvaaahe
Alvaaahe
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Morris Heritage Overshirt - Nyskick, inga defekter! Nypris ca 3000kr. Slutsåld på Care of Carl så passa på🙌🏻. Storlek S passar S, passar bra till sommar/höst. Skriv för fler frågor🤝
Vit teddyväst med dragkedja - Säljer en mysig vit teddyväst med dragkedja framtill. Västen är ärmlös och har en fluffig, mjuk yta som ger en chill vibe. Perfekt att slänga över en t-shirt eller hoodie för en avslappnad look. Passar till jeans eller kjol för en trendig stil.
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!