Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka - Väldigt fin jacka från USA i storlek L! Köparen står för frakten men kan även mötas upp i Uppsala, Knivsta eller Sigtuna. Tveka inte att fråga mig om något! 😻
jacka - Säljer en superfin tunn röd jacka med luva. Mycket fint skick! Skriv privat vid fler frågor❤️
Jacka  - Superfin vårjacka från Marine Classic. Ord pris 699kr Färg Poppy Red
Jacka - Fin röd dunjacka i fint skick, inga defekter☺️
Supersöt jacka - En så fin och unik jacka perfekt till hösten!! Superbra skick och så fin färg🫶🏼🫶🏼🫶🏼PRIS KAN DISKUTERAS!
Jacka - Säljer denna fina röda jackan! Jackan är i storlek 158/164 men passar som en xs/s. Den är i fint skick och sällan använd. Säljer den då den inte kommer till användning längre. Pris kan diskuteras!!!
Jacka - Superbra jacka från KappAhl i storlek 140. Den är vattentät, har avtagbar luva och massor med reflexer. Perfekt för hösten. Knappt använd.
Jacka  - Oanvänd jacka med guldknappar och fickor
Jacka
Jacka - 89 Jacka - 90

Jacka

Storlek: Ca Xs
Kategori: Jackor
Färg: Röd

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vattentät jacka med utvecklingsbar huva. Använd fåtal gånger

💙
💙
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå teddyjacka från Zara - Mysig mörkblå teddyjacka från Zara med dragkedja framtill och två fickor. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Tillverkad i mjukt teddy-material som håller dig varm och bekväm.
Svart cardigan  från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och fyra fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Fjällrävem Jacka - Säljer nu en helt ny dam fjällräven expedition down javket i storlek S (sitter som xs) mått finns i bilderna! Hör av er vid intresse!
colmar dunjacka svart  - super fin svart colmar dunjacka, super fint skick förutom att dragkedjorna blivit lite rostfärgade! står storlek 42 i men passar perfekt på mig som har xs/s💕 perfekt höst jacka!
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Svart cardigan jacka från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har rund halsringning, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade ärmar och quiltad polyester framtill ger en modern look.
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!