Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Beige Kappa Gina Trocot
Beige Kappa Gina Trocot - 89 Beige Kappa Gina Trocot - 90 Beige Kappa Gina Trocot - 91

Beige Kappa Gina Trocot

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Gina Tricot
Färg: Beige

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min kappa då den ej kommer till användning så ofta

Emelie
Emelie
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige kappa från Gina  - Populära kappan i beige från Gina🤍🤍
Beige kappa från Gina Tricot - Säljer en stilren beige kappa från Gina Tricot i storlek 34. Jackan har lång ärm, öppen framsida och klassisk krage. Perfekt för dig som vill ha en enkel och snygg look till vardags. Fodrad och med fickor på sidorna. Jackan är i nyskick, har endast provat den. Pris går att diskutera💗 Om du är intresserad, skriv till mig här på Plick💗💗
Beige kappa från Gina Tricot - beige kappa från Gina tricot med minimalistisk design och rundad halsringning. Jackan har dolda knappar framtill och är tillverkad i mjuk ullblandning. Perfekt för dig som gillar clean och modern look. Använd endast fåtal gånger superfint skick☺️
Beige kappa från Gina Tricot  - Beige kort kappa från Gina Tricot. Storlek XS. Modellen passar även S. I fint skick!
Beige kappa från Gina Tricot - Säljer en beige kavaj från Gina Tricot i storlek M. Kavajen har dubbelknäppning med stora knappar, klassisk krage och är tillverkad i ett mjukt ull-liknande material. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en snygg look. Skriv gärna för fler/tydliga bilder
Beige kappa - Gina tricot  - Jättefin kappa från Gina tricot. Storlek xs. Oanvänd pga glömde returnera.
Beige kappa från Gina Tricot - Snygg beige kappa från Gina Tricot i storlek 34. Den har en klassisk design med knappar framtill. Perfekt för en stilren look.
Beige kappa  från Gina Tricot - Säljer en beige kappa från Gina Tricot i storlek M. Jackan har en stor huva med mjuk fuskpäls, raka ärmar med uppvik, knäppning med fem knappar framtill och två fickor. Perfekt för kalla dagar och ger en clean och stilren look.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.