Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Fluffig jacka/kofta ifrån ginatricot
Fluffig jacka/kofta ifrån ginatricot  - 89 Fluffig jacka/kofta ifrån ginatricot  - 90 Fluffig jacka/kofta ifrån ginatricot  - 91

Fluffig jacka/kofta ifrån ginatricot

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Gina Tricot

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt för 400kr på ginatricot för ett halvår sedan men den har tyvärr aldrig kommit till användning då den är lite för liten för mig. Den är som ny. Den går både att knäppa så som det ser ut på första bilden och att ha uppknäppt som på andra bilden.

Elvira
Elvira
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gina fluffig Jack/kofta  - Kommer inte till använding. Som ny
Fluffig jacka från Gina Tricot - Aldrig använd, inga märken eller fläckar. Den köptes för 399kr.
Gina tricot fluffig jacka - Från Gina tricot använd ett par gånger jätte varm och mysig  Storlek XS Köptes för 599
Fluffig jacka  - Säljer en svart fluffig jacka i storlek XS. Den har små spännen så man kan knäppa fast den. 💗
Fluffig jacka - Fin jacka som inte kommer till användning. Ser ut som ny
Söt fluffig jacka från Gina Tricot! - Jättesöt jacka som jag säljer då den tyvärr är för kort i armarna! Jackan är i bra skick och använd ett fåtal gånger!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Merino kofta med pälskrage - Snygg svart ziptröja med mjuk brun fuskpäls i kragen. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
 Moose Knuckles bunny  - Säljer en svart teddyjacka från Moose Knuckles med vit fluffig päls på insidan och huva. Jackan har dragkedja, två fickor fram och en snygg metallogo på ärmen. Orderbekräftelse finns! Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren. Håller värmer mkt bra o är väldigt skön. Tveka inte på o höra av er! PRIS GÅR ATT DISKUTERAS!!!