Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fodrad manchesterjacka  - Fodrad jacka i manchester. Str 46. Pris kan diskuteras. <3 För mer info skicka pm. Köparen står för frakten. Ansvarar inte för paketet under frakt.
Svart manchesterjacka  - Säljer en svart manchesterjacka. Jackan är croppad och har stora knappar framtill samt på ärmsluten. Perfekt till lager på lager och ger en cool, avslappnad vibe.
Manchesterjacka  - Grå manchesterjacka från zara! Passformen är normal
Beige manchesterjacka  - Säljer en stilren beige manchesterjacka från Bershka i storlek S. Jackan har klassisk krage, raka linjer och dragkedja framtill. Materialet är mjukt och ger en clean look, perfekt för dig som gillar minimalistisk stil. Priset är inte hugget i sten. Bara att höra av dig vid funderingar
Snygg manchester jacka - Detta är en stylig manchester jacka från calvin klein unisex 90 tals stil medium storlek. Den är i väldigt fint skick dessutom. Om ni har frågot kan ni meddela mig.
Brun manchesterjacka från H&M - Snygg brun manchesterjacka från H&M i relaxed fit. Jackan har två stora bröstfickor med knappar, klassisk krage och långa ärmar med knappdetaljer.
Manchesterjacka
Manchesterjacka - 89 Manchesterjacka - 90 Manchesterjacka - 91

Manchesterjacka

Storlek: XS-M
Kategori: Jackor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jacka i Manchester från humana, använd 1 gång. Very cool! Möts upp i Sthlm elr fraktar:)

Alice Sköld
Alice Sköld
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Kort trenchcoat  - Grön trenchcoat från hm
olivgrön stickad jacka med dragkedja - Snygg mörk grön stickad jacka med rak passform och breda ärmar från zara i storlek s. Jackan har en tydlig silverfärgad dragkedja framtill och är perfekt för dig som gillar minimalistisk stil. Helt ny och endast testad på och använd 2 ggr🥰🥰
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Svart Define jacka från Lululemon - Snygg svart vindjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, samt hög krage. Tillverkad i ett stretchigt syntetmaterial som passar perfekt till träning eller vardagsoutfits. Size 2
Olivgrön kappa från Bubbelroom - Stilren olivgrön kappa  med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har en klassisk, rak passform och är tillverkad i ett mjukt ullmaterial. Perfekt för dig som gillar tidlös design och vill ha en snygg jacka till höst och vinter.