Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Grå lång kappa
Grå lång kappa - 0 Grå lång kappa - 1 Grå lång kappa - 2 Grå lång kappa - 3 Grå lång kappa - 4

Grå lång kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Grå
Skick: Bra skick

185 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lång grå kappa från Zara i storlek S🩶 Nypris 599kr

Marresälj🧘🏽‍♀️☁️🩰
Marresälj🧘🏽‍♀️☁️🩰
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lång grå zara kappa - Skön och varm och lång  Skriv för bild på! Använd fåtal gånger, så topp skick och inga defekter
Lång grå kappa - Oanvänd lång kappa som köptes för ca 1-2 år sedan. Fattas ”bältet”, men lika fin utan💕
Ljusgrå lång kappa - Säljer en stilren ljusgrå kappa med klassisk krage och lång passform. Jackan har raka linjer och är helfodrad, perfekt för dig som gillar en clean och tidlös look. Passar snyggt över både hoodie och skjorta.
Grå kappa - En grå kappa med två fickor fram till. Helt oanvänd kappa från zara, snyggt nu till våren. Skriv gärna frågor vid funderingar!
Grå kappa - Grå kappa från Zara med band runt midjan. Kan upplevas som textur/nopprig i tyget på kappan se bild 2, men skulle inte säga att de syns i helheten på kappan. Säljer då den inte används💓
Lång grå kappa -  Lång grå kappa från New York Storlek 36
Lång kappa - Mörkgrå lång kappa från lager 157 i storlek S, i nytt skick!😊
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad kropp i polyester och stickade ärmar samt muddar. Moncler-logga på ärmen och två fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar.
Ralph Lauren Field Jacket - Militärgrön Field Jacket från Ralph Lauren med flera coola patches och bröstfickor. Jackan har hög krage, fyra fickor framtill och detaljerade broderade märken på ärmen och bröstet. Perfekt för dig som gillar utility-stil.