Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Svart och grå jacka från Under Armour
Svart och grå jacka från Under Armour - 89

Svart och grå jacka från Under Armour

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Under Armour
Färg: Svart

300 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Säljer en snygg svart och grå jacka från Under Armour. Den har en dragkedja framtill och vita detaljer på ärmarna. Perfekt för träning eller vardagsbruk! Används bara en gång säljar pga vikt.

Haza
Haza
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stövlett från Lyle Scoott  - Väldigt fina eliganta skor, säljer pga slutat samla på skor.
Morris tröja - Väldigt fint Morris tröja, används bara 2 ggr nästan som ny.
Nike set - Fint och fräsch Nike set i vit, används väldigt lite
Alpha Industries  - Set från AI, väldigt fint nästan som ny, ny pris 1690 kr, säljar bara för 450.
Gant tröja - Helt ny Gant tröja, säljar pga,dålig ekonomi
Alpha industries  - Fin tröja, används väldigt lite, säljar pga har för mycket kläder.
Stövlett från YOKO Yap - Fina ich fräscha skor, används väldigt lite
Svart pufferjacka från Barbour International - Säljer en snygg svart pufferjacka från Barbour International. Jackan har en quiltad design och en cool patch på bröstet. Den är perfekt för kyliga dagar och har en dragkedja framtill. Passar både till vardags och lite mer uppklädda tillfällen. Används bara 2 gångar jackan är som ny, ny pris 2890 kr.
Liknande annonser
Visa alla