Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå ullkappa med knappar - Snygg grå kappa i ullmix med klassisk krage och tre svarta knappar framtill. Jackan har två fickor på sidorna och är helfodrad med svart tyg. Perfekt för dig som gillar stilrena looks.
Grå skepparkavaj med knappar - Snygg grå skepparkavaj med dubbelknäppning och breda slag. Jackan är croppad och har långa ärmar med dekorativa knappar vid mudden. Tillverkad i ullblandning som ger en klassisk och stilren look. Perfekt för dig som gillar tidlös design och vill ha en jacka som sticker ut.
Grå croppad overshirt med knappar - Snygg grå croppad overshirt med korta puffärmar och knappar på ärmarna samt baktill. Storleken är som en s/xs. Vet ej märket
Grå kappa med knappar - Snygg grå kappa med dubbelknäppning och stilren design. Jackan har långa ärmar och en klassisk krage.
Grå kappa med knappar - Snygg grå kappa med dubbelknäppning och hög krage. Klassisk design som funkar till det mesta. Helt nyskick så ej använd
Oversized grå kavaj med knappar - Snygg oversized grå kavaj med tre knappar vid ärmslutet. Från HM! Nästan som ny!
Grå skepparkavaj med stora knappar - Snygg grå skepparkavaj med dubbelknäppning och stora svarta knappar fram och bak. Jackan har en bred krage och figurnära passform som ger en clean och stilren look. Perfekt för dig som vill ha en klassisk men modern jacka till höst och vinter.
Grå figursydd kappa med knappar - Säljer en stilren svart kappa i mycket bra skick. Den har en klassisk design med dubbelknäppning och en fin krage. Fickor på sidorna. Perfekt för höst, vinter och vår, och passar både till vardags och fest. Storleken är dam S och materialet känns som ullblandning. Två extra knappar medföljer. Jag tror att den är från H&M. Säljer då jag inte använder den så mycket och behöver göra plats för annat.
Grå väst med knappar
Grå väst med knappar  - 0 Grå väst med knappar  - 1 Grå väst med knappar  - 2 Grå väst med knappar  - 3

Grå väst med knappar

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek 36 men upplever den liten. Köpt förra juni och använt en enda gång. Snygg grå väst med knappar framtill och två fickor. Perfekt för en stilren look. Västen har en v-ringad design och är tillverkad i ett lätt material.

Marilyn Rodriguez
Marilyn Rodriguez
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Svart pufferjacka Massimo Dutti - Säljer en svart pufferjacka från Massimo Dutti, köpt på Zalando! Endast använd en vinter, väldigt ny skick. Jackan har en avtagbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Jackan är i storlek S men kan även passa M.
Svart moncler - Säljer en vsvart moncler jacka/ jacka och dragkedja framtill. Jackan har, två fickor med dragkedja och mjuka muddar vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar clean och enkel stil. Den är M men passar S
Trendig poncho zara  - Suuuuper snygg och trendig poncho jacka från Zara i storlek s , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Beige kappa med bälte från Gina Tricot - Snygg beige kappa från Gina Tricot i storlek XS/S. Jackan har bred krage, knappar framtill och ett knytbälte i midjan. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill ha en stilren look med lite extra edge.
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Quiltad jacka  - Säljer en grå quiltad jacka och hög krage. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och justerbar snörning nedtill.